Rozwód Rupperta Murdocha i Jerry Hall

i

Autor: Ian West/PRESS ASSOCIATION/EAST NEWS Rozwód Rupperta Murdocha i Jerry Hall

Szokujący powód rozwodu za 17 miliardów! "W żonie denerwowała go jedna rzecz"

2022-06-25 18:30

91-letni miliarder rozstaje się z młodszą żoną, a jego fortuna warta 17 miliardów dolarów może być z tego powodu poważnie zagrożona! Aż trudno uwierzyć, co spowodowało podjęcie takiego ryzyka i zakończenie czwartego małżeństwa Ruperta Murdocha (91 l.) - przynajmniej jeśli wierzyć doniesieniom Private Sydney. Jerry Hall (65 l.) robiła jedną rzecz, której mąż nie mógł znieść!

Po sześciu latach małżeństwa Rupert Murdoch (91 l.) i Jerry Hall (65 l.) rozwodzą się - takie doniesienia opublikował parę dni temu "New York Times". To rozstanie zaszokowało rodzinę i przyjaciół magnata prasowego oraz eks top modelki. Co mogło się wydarzyć?! Pytanie to tym bardziej nurtuje, że jest to już czwarty rozwód sędziwego bogacza i może on narazić na szwank jego wartą 17 miliardów dolarów fortunę, jako że brak informacji o intercyzie podpisanej z byłą partnerką Micka Jaggera.

Powód rozwodu z 17 miliardami dolarów w tle szokuje

Aż trudno uwierzyć, co spowodowało podjęcie takiego ryzyka i zakończenie czwartego małżeństwa Ruperta Murdocha - przynajmniej, jeśli wierzyć doniesieniom Private Sydney. Jerry Hall robiła jedną rzecz, której mąż nie mógł znieść! Otóż podobno Rupert Murdoch zażądał rozwodu, bo była ukochana Jaggera... paliła papierosy, czego on nie znosił! Dla Jerry Hall to dopiero pierwszy rozwód, ponieważ formalnie nigdy żoną lidera The Rolling Stones nie była.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Inwazja węży gigantów! Największy PYTON schwytany. Bestia pobiła rekord

PRZECZYTAJ TAKŻE: Najdroższa modelka świata jest już wolna! Koniec miłości Kendall Jenner

Sonda
Czy rozwiódłbyś się z powodu papierosów?

Rupert Murdoch i Jerry Hall. Historia miłości 91-latka

Rupert Murdoch poznał Jerry Hall w Australii w 2015 roku. Rok wcześniej po 14 latach małżeństwa rozwiódł się z trzecią żoną Wendi Deng w atmosferze skandalu - plotkowano, że Wendi zdradzała Murdocha z byłym premierem Wielkiej Brytanii Tonym Blairem, czemu ona sama zaprzeczała. W każdym razie małżeństwo z Deng zakończyło się. Rupert Murdoch był podobno zachwycony znalezieniem kolejnej miłości. Po raz pierwszy pokazał się z Jerry Hall publicznie w 2016 roku na czerwonym dywanie podczas ceremonii rozdania Złotych Globów. Miliarder kupił modelce pierścionek zaręczynowy wart około 13 milionów złotych. Para pobrała się podczas kameralnej rodzinnej ceremonii rok później.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Papież Franciszek o SEKSIE przed ślubem! Zapowiada zmiany

PRZECZYTAJ TAKŻE: W tym kraju kobiety mają największe piersi! Naukowcy obliczyli

Mandat za głośne przeklinanie i palenie na plaży? Sprawdź, czego nie można nad wodą

Pytanie 1 z 10
Czy można zrobić grilla na plaży publicznej?
Poradnik Zdrowie: palenie papierosów - skutki przyjmowania nikotyny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE