Była Micka Jaggera i 91-latek rozwodzą się! Batalia o 87 miliardów

i

Autor: Shutterstock Była Micka Jaggera i 91-latek rozwodzą się! Batalia o 87 miliardów

Była ukochana Micka Jaggera i 91-latek rozwodzą się! Batalia o 87 miliardów

2022-06-23 9:40

Top modelka i 91-letni miliarder gotowi na rozwód! Po sześciu latach małżeństwa Rupert Murdoch i Jerry Hall (65 l.) rozstają się - twierdzi "New York Times". Majątek medialnego magnata to około 87 miliardów złotych. Jerry Hall przez 22 lata była partnerką Micka Jaggera, ma z nim czwórkę dorosłych dzieci. Czy zejdzie się jeszcze z liderem The Rolling Stones?!

Sensacja na salonach! Po sześciu latach małżeństwa Rupert Murdoch (91 l.) i Jerry Hall (65 l.) rozstają się - twierdzi "New York Times". On jest sławnym magnatem medialnym wartym 87 miliardów złotych, właścicielem między innymi Sky TV, The Sun, Times, Fox News i The Wall Street Journal. Ona to jedna z najsławniejszych modelek w dziejach i eks partnerka Micka Jaggera. Jerry Hall i Mick Jagger mają czwórkę dorosłych dzieci. Co się stało? Dlaczego małżeństwo Ruperta Murdocha i Jerry Hall przechodzi do historii? Tego nie wiadomo. W każdym razie dla miliardera będzie to już czwarty rozwód, a dla Jerry... dopiero pierwszy, ponieważ formalnie nigdy żoną lidera The Rolling Stones nie była.

Rupert Murdoch i Jerry Hall. Historia miłości

Przypomnijmy historię miłości byłej ukochanej Micka Jaggera i sędziwego krezusa. Rupert Murdoch poznał Jerry Hall w Australii w 2015 roku. Rok wcześniej po 14 latach małżeństwa rozwiódł się z trzecią żoną Wendi Deng w atmosferze skandalu - plotkowano, że Wendi zdradzała Murdocha z byłym premierem Wielkiej Brytanii Tonym Blairem, czemu ona sama zaprzeczała.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Benedykt XVI POZWANY za tuszowanie pedofilii! "Miałem 12 lat, on wiedział"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Niedźwiedź gigant wdarł się na osiedle! "Był na moim trawniku"

Sonda
Wolisz The Beatles czy The Rolling Stones?

91-letni miliarder rozwodzi się z modelką. Mick Jagger na tym skorzysta?

W każdym razie małżeństwo z Deng zakończyło się. Rupert Murdoch był podobno zachwycony znalezieniem kolejnej miłości. Po raz pierwszy pokazał się z Jerry Hall publicznie w 2016 roku na czerwonym dywanie podczas ceremonii rozdania Złotych Globów. Miliarder kupił modelce pierścionek zaręczynowy wart około 13 milionów złotych. Para pobrała się podczas kameralnej rodzinnej ceremonii rok później. Wydawało się, że oboje są szczęśliwi. Czy teraz Mick Jagger i Jerry Hall mogą się zejść?! A może 65-latka znalazła już nowy obiekt uczuć i nie jest nim rockman? Pozostaje czekać na kolejne plotki o tym szokującym rozwodzie!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Walka matki z córką na bikini! Leni Klum ma już 18 lat. Lepsza od Heidi?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Polak brutalnie pobity w Wielkiej Brytanii! "Najpierw spytali, skąd jestem"

QUIZ. Jak dobrze znasz teksty starych polskich piosenek? Mniej niż 8/10 to wstyd!

Pytanie 1 z 11
Dokończ tekst piosenki. "Prawie do nieba wzięłaś mnie, a wtedy padał..."
Małgorzata Ohme traktuje rozwód jak porażkę? „Często szewc bez butów chodzi”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE