Katarzyna SKrzynecka i jej ojciec Włodzimierz

i

Autor: VIPHOTO/East News Katarzyna SKrzynecka i jej ojciec Włodzimierz

Tragedia w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej! "Kochał nas najbardziej na świecie"

2022-06-25 15:18

Tragiczne wiadomości z ostatniej chwili. Katarzyna Skrzynecka straciła jedną z najbliższych osób z rodziny. Zrozpaczona aktorka opublikowała krótki wpis w mediach społecznościowych, w którym poinformowała o śmierci swojego ojca, Włodzimierza. "Są już RAZEM Tatul... Mama... Stryj - ukochany Brat Bliźniak..." - pisze Katarzyna Skrzynecka. Kim był Włodzimierz Skrzynecki?

Nie żyje Włodzimierz Skrzynecki, ojciec Katarzyny Skrzyneckiej

"Są już RAZEM... Tatul... Mama... Stryj - ukochany Brat Bliźniak... 🖤🖤 Nie napiszę nic więcej ... bo to co najważniejsze mówi się swoim Bliskim z serca w serce ... z oczu w oczy... z Serca i Czułych Myśli do Nieba... a ONI i tak to słyszą i wiedzą ... 🖤🖤 ... a nie na socialmediach. Tatul KOCHAŁ przyrodę... piękne chmury... krajobrazy...ptaki...serdeczny uśmiech...zgodę...pokorę życia...pogodę ducha...zdrowy styl życia...muzykę klasyczną...wycieczki rowerowe...ballady na jazzową trąbkę... I NAS 💙 Najbardziej na Świecie 💙". Taki wzruszający wpis zamieściła na swoim koncie na Instagramie Katarzyna Skrzynecka. Niestety, odszedł jej tata Włodzimierz Skrzynecki.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Najdroższa modelka świata jest już wolna! Koniec miłości Kendall Jenner

PRZECZYTAJ TAKŻE: Była ukochana Micka Jaggera i 91-latek rozwodzą się! Batalia o 87 miliardów

Kim był Włodzimierz Skrzynecki? Śmierć ojca Katarzyny Skrzyneckiej

Mama znanej aktorki i jurorki "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmarła w 2008 roku po chorobie nowotworowej. Magdalena Skrzynecka pracowała jako technik dentystyczny, zaś Włodzimierz Skrzynecki był z zawodu inżynierem. Posypały się kondolencje od polskich gwiazd. "Tak mi przykro. Piękni byli <3" - napisała pod wpisem Katarzyny Skrzyneckiej Olga Borys. Maciej Dowbor zamieścił smutnego emotikona. Trzy lata temu Katarzyna Skrzynecka przeżyła inny dramat - okradziono z liter grób jej mamy i dziadków. Zapewne właśnie w tym grobie spocznie Włodzimierz Skrzynecki.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Papież Franciszek niedługo abdykuje?! Plotki narastają. Zjeżdżają się kardynałowie!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Oto największa ryba na świecie! Waży tyle co niedźwiedź grizzly

Pogrzeb Włodzimierza Skrzyneckiego prawdopodobnie odbędzie się na Starych Powązkach w Warszawie. To tu pochowana jest bowiem mama Katarzyny Skrzyneckiej. Kilka lat temu złodzieje okradli grób mamy aktorki.

Dramat Katarzyny Skrzyneckiej tuż przed 1. listopada. Ktoś zniszczył grób jej mamy!

Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Skrzynecka jest dobrą aktorką?

QUIZ. Jak dobrze znasz teksty starych polskich piosenek? Mniej niż 8/10 to wstyd!

Pytanie 1 z 11
Dokończ tekst piosenki. "Prawie do nieba wzięłaś mnie, a wtedy padał..."
Katarzyna Skrzynecka: Każdej nocy wracam do domu nawet z dalekiej trasy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE