Skandal na weselu! Wyciekła seks taśma z panną młodą

i

Autor: @shoutouttvgist / Twitter Skandal na weselu! Wyciekła seks taśma z panną młodą

Szokujące wideo

Skandal na weselu! Wyciekła seks taśma z panną młodą. Goście zobaczyli wszystko. WIDEO

2022-08-10 10:30

Wielki skandal tuż po ślubie! Nikt nie spodziewał się tego, co pokazano wszystkim gościom na ogromnym ekranie. Kiedy wszyscy zgromadzili się w sali weselnej, a na scenę wyszli państwo młodzi, w pewnym momencie zamiast różowych serduszek na monitorze pokazała się... seks taśma z udziałem panny młodej! "Myślałaś, że o niczym nie wiedziałem?!" - wykrzykiwał pan młody.

Na weselu pokazano seks taśmę panny młodej. Zdradziła narzeczonego przed ślubem. On zemścił się w wymyślny sposób

Ta szokująca seks taśma i zemsta wywołała ogromne emocje na TikToku! Filmik z wesela, które zorganizowano w Fujian w południowo-wschodnich Chinach w 2019 roku, obejrzało już sześć milionów użytkowników, a komentarzom i kłótniom nie ma końca. Co się stało? Co widzimy na filmie z wesela? Początkowo nagranie wygląda jak zwyczajna pamiątka ze ślubu. Widzimy podświetloną na różowo salę weselną pełną gości, słyszymy radosne okrzyki po chińsku. Panna młoda ma białą suknię, pan młody czarny garnitur. Pojawiają się na scenie cali w uśmiechach. Ale po chwili okazuje się, że to tylko podstęp i pozory! Na razie jednak na wielkim monitorze nad głowami panny młodej i pana młodego widać tylko słodkie, różowe serduszka. Po niespełna minucie, gdy wszyscy goście patrzą już tylko na scenę, zamiast różowych serduszek na monitorze pokazuje się... seks taśma z udziałem panny młodej! "Myślałaś, że o niczym nie wiedziałem?!" - wykrzykiwał pan młody. Wszyscy goście, rodzina i przyjaciele panny młodej zobaczyli ją w objęciach innego mężczyzny na nagraniu z ukrytej kamery.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Skoczyła na bungee, uderzyła o ziemię i zginęła! Szokujące WIDEO pokazuje ostatnie chwile

PRZECZYTAJ TAKŻE: "To się skończy we łzach". Przyjaciółka rodziny królewskiej o małżeństwie Meghan Markle

Sonda
Czy pan młody dobrze zrobił, pokazując na weselu seks taśmę ze zdradą panny młodej?

Panna młoda zdradziła z mężem szwagierki. Ich igraszki zobaczyli wszyscy goście weselni

Okazało się, że kobieta przed ślubem miała romans z... mężem ciężarnej szwagierki. Narzeczony dowiedział się o wszystkim i postanowił za wszelką cenę upokorzyć partnerkę, pozwalając na to, by ślub się odbył, a potem w kulminacyjnym momencie odtwarzając seks taśmę przed bliskimi panny młodej. Jak zareagowała kobieta? Była załamana i w furii rzuciła bukietem ślubnym! "Po co zmarnował pieniądze na ślub?" - pytają internauci. Inni zauważają, że faktycznie taki sposób na upokorzenie zdradzającej był najlepszy. A jak Ty uważasz? Po czyjej stoisz stronie? Głosuj w sondzie i zostaw komentarz!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ojciec zastrzelił dwie córki, bo były za mało religijne. "Tata mnie postrzelił, umieram!"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Krokodyl rozerwał żywcem 32-latkę! Potworny atak nad rzeką

QUIZ. Zapomniane polskie wakacyjne hity! Przypomnisz sobie wszystkie?

Pytanie 1 z 10
"Słońce swieci nad nami / Ogrzewa nasze..."
Wesele marzeń 2022

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki