Krokodyl rozerwał żywcem 32-latkę! Potworny atak nad rzeką

i

Autor: Shutterstock Krokodyl rozerwał żywcem 32-latkę! Potworny atak nad rzeką

Atak wielkiego gada

Krokodyl rozerwał żywcem 32-latkę! Potworny atak nad rzeką

2022-08-03 10:00

Kolejny przerażający atak krokodyla na człowieka w Malezji! Dopiero co ośmiometrowy gad pożarł żywcem 45-latka, a już doszło do następnego takiego wydarzenia. Tym razem agresywny krokodyl w ciągu sekund wciągnął pod wodę i rozszarpał żywcem 32-letnią kobietę na oczach jej rodziny. W niedzielę 31 lipca znaleziono okaleczone zwłoki Norsiheli Sayong (+32 l.).

32-latka na chwilę zanurzyła stopy w rzece. Krokodyl błyskawicznie rozszarpał ją żywcem

Każdego roku krokodyle zabijają około tysiąca osób na świecie, a siła szczęk tych gadów jest trzykrotnie silniejsza niż w przypadku paszczy lwów! Niestety, w Malezji doszło w ostatnim czasie do dwóch takich tragedii. Dopiero co ośmiometrowy gad pożarł żywcem 45-latka, a już doszło do następnego tego rodzaju wydarzenia. Tym razem agresywny krokodyl w ciągu sekund wciągnął pod wodę i rozszarpał żywcem 32-letnią kobietę na oczach jej rodziny. Norsiheli Sayong (+32 l.) z Kota Kinabatangan chciała tylko na chwilę zanurzyć stopy w rzece podczas rodzinnego łowienia ryb. To wystarczyło, by wygłodniały krokodyl rzucił się na nią. Krewni kobiety próbowali ją ratować, ale potężny gad był silniejszy. W niedzielę 31 lipca znaleziono okaleczone zwłoki Norsiheli Sayong, były pozbawione rąk i stóp.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 7-latek widział, jak ojciec morduje mu mamusię? Zabójstwo Beaty z Tczewa

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pędziła autem pod prąd! Zabiła kobietę i pięcioro dzieci, ojciec przeżył

Sonda
Czy zaatakowało Cię kiedyś dzikie zwierzę?

Ośmiometrowy krokodyl pożarł 45-latka. Zwłoki znaleziono w brzuchu gada

Do podobnego ataku doszło 19 lipca, także w Malezji. Samsul Bahrir (+45 l.) wybrał się nad rzekę Semaja, by łowić krewetki. Niespodziewanie woda wzburzyła się i do mężczyzny podpłynęło wielkie cielsko. Samsul Bahrir nie miał szans w starciu z ośmiometrowym krokodylem. Bestia chwyciła go zębami za rękę i wciągnęła pod wodę... Świadkowie strasznego zdarzenia pobiegli po pomoc, ale było już za późno. Po paru dniach schwytano ośmiometrowego krokodyla i gdy zmuszono go do wymiotów, z jego brzucha wkrótce wydostały się zmiażdżone szczątki ofiary, których stwór nie zdążył jeszcze strawić.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zemsta Amber Heard na Deppie! Zaczęła wyznania o penisie gwiazdora

PRZECZYTAJ TAKŻE: Skoczyła na bungee, uderzyła o ziemię i zginęła! Szokujące WIDEO pokazuje ostatnie chwile

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki