Beata Ratzman

i

Autor: Facebook Beata Ratzman

Zabójstwo Polki w Szwecji

7-latek widział, jak ojciec morduje mu mamusię? Zabójstwo Beaty z Tczewa

2022-08-02 12:55

Przerażające ustalenia prokuratury w sprawie zabójstwa 32-letniej Beaty Ratzman w Szwecji! Moment brutalnego zabójstwa mógł widzieć 7-letni synek pochodzącej z Tczewa kobiety. O zamordowanie Beaty Ratzman został oskarżony przez prokuraturę jej mąż. Mężczyzna stanie przed sądem już 8 sierpnia.

Zabójstwo Beaty Ratzman w Szwecji. Za kilka dni rusza proces męża oskarżonego o zamordowanie Polki

Ta tragedia może być jeszcze większa, niż mogliśmy dotąd przypuszczać. Wielkimi krokami zbliża się początek procesu w szokującej sprawie zabójstwa Beaty Ratzman (+32 l.), pochodzącej z Tczewa (woj. pomorskie) i mieszkającej za granicą. Przypomnijmy okoliczności tego wydarzenia. Do mordu doszło na terenie Szwecji. Beata Ratzman wyjechała tam jeszcze w 2012 roku wraz z czwórką swoich dzieci. W Szwecji poznała Polaka, za którego potem wyszła za mąż i któremu urodziła kolejne dziecko. Między małżonkami dochodziło do kłótni, aż w końcu 32-latka złożyła pozew rozwodowy, jednocześnie wnioskując o przyznanie jej wyłącznej opieki nad dziećmi. Ostatni raz Polka była widziana 24 września 2021 roku przy samochodzie, gdzie kłóciła się z mężem. Po jakimś czasie do auta wrócił tylko mężczyzna. Zaniepokojona rodzina 32-latki zgłosiła zaginięcie kobiety. Głównym podejrzanym w sprawie od początku był mąż zaginionej. 20 listopada 2021 roku znaleziono ciało Beaty Ratzman. Aresztowano jej męża i postawiono mu zarzut zabójstwa.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Skoczyła na bungee, uderzyła o ziemię i zginęła! Szokujące WIDEO pokazuje ostatnie chwile

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tajemnicze utonięcie trzech siostrzyczek! Na brzegu leżał tylko rower

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?

7-letni syn mógł widzieć, jak jego mama ginie. Beata Ratzman była duszona i poderżnięto jej gardło

Teraz "Fakt" ustalił szokujące szczegóły zabójstwa Beaty Ratzman. Jak się okazuje, moment brutalnego zabójstwa mógł widzieć 7-letni synek pochodzącej z Tczewa kobiety. Beata była duszona i poderżnięto jej gardło. Jak dodaje szwedzki portal aftonbladet.se, według prokuratury oskarżony Cezary R. przyznał się, że spowodował jej śmierć, ale jednocześnie uważa, że nie powinien być za to pociągnięty do odpowiedzialności. Nie wiadomo, dlaczego tak uważa. Mężczyźnie grozi dożywocie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pobił go na ulicy na śmierć, bo nazwał jego dziewczynę piękną! Szokujące WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin mówi wprost o wojnie nuklearnej. Te słowa mogą szokować

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Pokaż nam, jakim bystrzachą jesteś!

Pytanie 1 z 10
Winston Churchill otrzymał w 1953 roku...
Na grobie Marzeny i Mariusza K., z Przędzela, których zabił pijany kierowca dzieci zostawiły swoje pamiątki