Pędziła autem pod prąd! Zabiła kobietę i pięcioro dzieci, ojciec przeżył

i

Autor: facebook, Fox 32 Chicago(2)

Tragedia pod Chicago

Pędziła autem pod prąd! Zabiła kobietę i pięcioro dzieci, ojciec przeżył

2022-08-03 5:10

Wielka tragedia pod Chicago! W czołowym zderzeniu dwóch samochodów zginęło aż siedem osób. Wśród ofiar jest Lauren Dobosz (+31 l.) i czwórka jej dzieci w wieku od 5 do 13 lat oraz koleżanka jego z nich. Mąż i ojciec ofiar jako jedyny przeżył wypadek, jest w stanie krytycznym. Zginęła również 22-letnia sprawczyni wypadku.

Tragiczny wypadek pod Chicago. Nie żyje matka, czworo jej dzieci i koleżanka jednego z nich. Zginęła też 22-letnia sprawczyni wypadku

Tak tragicznego wypadku dawno nie było w okolicach Chicago. O sprawie pisze między innymi Chicago Sun-Times. W miniony weekend w środku nocy drogą przez niewielkie Riley pod Chicago mknął samochód Acura TSX kierowany przez Jennifer Fernandez (+22 l.). Dlaczego młoda kobieta jechała niewłaściwym pasem ruchu? To wyjaśni śledztwo, bo 22-latka zabrała swoją tajemnicę do grobu. Niestety, na drodze, którą jechała Jennifer Fernandez, pojawiło się inne auto. Był to Chevrolet wiozący małżeństwo z Rolling Meadows, czwórkę ich dzieci i koleżankę najstarszej z dziewczynek. Była druga w nocy i dzieci pewnie spały, gdy doszło do tragedii. Oba pojazdy zderzyły się z potworną siłą, a potem stanęły w płomieniach. Na miejscu dramatu służby ratunkowe odnalazły tylko jedną żywą osobę. To mąż i ojciec ofiar z Chevroleta. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala i jest w stanie krytycznym.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Skoczyła na bungee, uderzyła o ziemię i zginęła! Szokujące WIDEO pokazuje ostatnie chwile

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nie uwierzysz, jak teraz wygląda córka księżnej Kate! Tak zmieniła się księżniczka Charlotte

Sonda
Czy zdarzyło ci się pomylić i pojechać autem "pod prąd"?

Lauren Dobosz zginęła w wypadku razem z dziećmi. W ich samochód uderzyło auto jadące pod prąd

Jego żona Lauren Dobosz (+32 l.), trenerka cheerleaderek z Northwest Side i czworo jej dzieci zginęły. Wśród najmłodszych ofiar wypadku są 5-letnia dziewczynka, dwóch chłopców w wieku 6 i 7 lat, 13-latka oraz jej rówieśniczka, koleżanka, która zapewne pojechała na wycieczkę z przyjaciółką i jej rodziną. Na miejscu zginęła także sprawczyni wypadku, kierująca Acurą TSX Jennifer Fernandez. Poza 22-latką w tym pojeździe nikogo nie było. Trwa śledztwo w tej wstrząsającej sprawie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tajemnicze utonięcie trzech siostrzyczek! Na brzegu leżał tylko rower

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pobił go na ulicy na śmierć, bo nazwał jego dziewczynę piękną! Szokujące WIDEO

QUIZ - Sprawdź, czy jesteś dobrym kierowcą. Najlepsi zdobędą komplet punktów!

Pytanie 1 z 15
W terenie zabudowanym, od godz. 23:00 do 5:00 można poruszać się z prędkością...
Jechał "pod prąd" drogą ekspresową niedaleko Świecia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany