4-latek zaginął na wakacjach w Turcji! Policja chce przesłuchać matkę

i

Autor: Policja 4-latek zaginął na wakacjach w Turcji! Policja chce przesłuchać matkę

Zaginione dziecko

4-latek zaginął na wakacjach w Turcji! Policja chce przesłuchać matkę

2022-08-11 9:30

Tajemnicze zaginięcie 4-letniego chłopca na wakacjach w Turcji! Sprawę ujawniły brytyjskie media, cytując apel policji o udzielanie jakichkolwiek informacji na temat dziecka. George Jack Temperley-Wells z Wielkiej Brytanii przyleciał do Antalyi z matką. Nie ujawniono dokładnych okoliczności zaginięcia dziecka. Policja apeluje do matki o kontakt.

4-letnie dziecko zaginęło podczas wakacji w tureckim kurorcie. "Policja chce rozmawiać z matką"

To bardzo zagadkowa sprawa, o której na pewno może być jeszcze głośno. Jedno jest pewne - 4-latek zaginął podczas wakacji w Turcji, a policja poszukuje teraz nie tylko dziecka, ale także kontaktu z jego matką. Co ujawniają brytyjskie media, jednocześnie zachęcając matkę dziecka do kontaktu z turecką policją oraz Brytyjczyków do udzielania wszelkich informacji na temat tej sprawy? George Jack Temperley-Wells z Darlington w Wielkiej Brytanii przyleciał do Antalyi z matką jeszcze 29 czerwca. 4-latek i Brogan Elizabeth Temperley (29 l.) prawdopodobnie spotkali się tam z ojcem zaginionego dziecka, Scottem Nigelem Wellsem. Ostatni raz George był widziany na terenie Mariny w Antalyi. "Policja ma poważne obawy o los dziecka, chce pilnie zlokalizować George'a i porozmawiać z jego matką" - czytamy w "Daily Mail".

PRZECZYTAJ TAKŻE: Skandal na weselu! Wyciekła seks taśma z panną młodą. Goście zobaczyli wszystko. WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle książę Harry w niebezpieczeństwie! Poluje na nich PUMA

Sonda
Czy znasz kogoś, kto zaginął za granicą?

Tajemnicze zaginięcie dziecka na wakacjach. 4-letni George zniknął w Antalyi

Podobne komunikaty pojawiły się także w innych czołowych brytyjskich mediach. "Ktokolwiek ma z nią kontakt, proszony jest o zachęcenie jej do skontaktowania się z tureckimi lub brytyjskimi władzami, by potwierdziła swoje miejsce pobytu lub zadeklarowała chęć przyjęcia pomocy w powrocie do kraju" - czytamy w dalszej części tekstu o matce zaginionego dziecka. Nie ujawniono dokładnych okoliczności zaginięcia 4-latka. Nie wiadomo, czy jego zaginięcie zgłosił ojciec w Turcji, czy też z nim też nie ma kontaktu, a policję powiadomiła rodzina chłopca w Wielkiej Brytanii.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Golas szalał z maczetą! Żądał ubrań i jagód

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kim Kardashian znów szuka miłości! Szokujące rozstanie i gorące zdjęcia

Najpopularniejsze bajki Disneya. Nawet ich fani mogą mieć problem, aby zdobyć komplet punktów

Pytanie 1 z 15
Jakie imie nosi tytułowy "Dzwonnik z Notre Dame"?
Zaginięcie 2,5-letniego Huberta spod Koszalina

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki