Meghan Markle książę Harry w niebezpieczeństwie! Poluje na nich puma

i

Autor: EAST NEWS & MATERIAŁY PRASOWE Meghan Markle książę Harry w niebezpieczeństwie! Poluje na nich puma

Groza w rodzinie królewskiej

Meghan Markle i książę Harry w niebezpieczeństwie! Poluje na nich PUMA

2022-08-10 13:50

Szok i niedowierzanie! Wakacyjna puma znowu się pojawiła i tym razem jest jak najbardziej prawdziwa. Drapieżnik grasuje w pobliżu rezydencji Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jakby tego było mało, w okolicy Montecito czają się też niedźwiedzie. W dodatku coś sprawia, że posesja książęcej pary jest szczególnie narażona na ataki wygłodniałych stworzeń!

Meghan Markle i książę Harry w niebezpieczeństwie. Pod ich dom podkrada się puma. Władze potwierdzają

Ogromna puma kontra brytyjska rodzina królewska! To nie żarty - drapieżnik naprawdę zagraża Meghan Markle i księciu Harry'emu. Władze kalifornijskie potwierdzają szokujące doniesienia. Co się stało? W Montecito, ekskluzywnej dzielnicy milionerów, gdzie zamieszkali Meghan i Harry, grasuje lew górski, czyli puma. Zwierz wychynął z górskich ostępów i zaczął grasować wśród ludzkich osiedli. Wszystko przez suszę i brak wody, które utrudniają zwierzętom poszukiwanie pożywienia. Sprawę potwierdza Sharon Byrne, zarządzająca luksusowym Montecito. Ujawnia nagranie z kamery monitoringu, które pokazuje pumę podchodzącą do okazałych willi. W dodatku coś sprawia, że posesja książęcej pary jest szczególnie narażona na ataki wygłodniałych stworzeń!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Skandal na weselu! Wyciekła seks taśma z panną młodą. Goście zobaczyli wszystko. WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nie uwierzysz, jak teraz wygląda córka księżnej Kate! Tak zmieniła się księżniczka Charlotte

Sonda
Czy lubisz Meghan Markle i księcia Harry'ego?

"Mamy przeróżne zwierzęta w okolicy". Były niedźwiedzie, teraz jest puma

Wszystko przez... kurczaki, które podczas pandemii przygarnęli Meghan Markle i ksiażę Harry. "Apelujemy do mieszkańców, by zabezpieczyli swoje domy, kurniki i inne zwierzęta, jakie posiadają. Kurczaki mogą być łatwym, szybkim celem dla polujących zwierząt" - ostrzega Byrne. Kurczęta mieszkają w kurniku, który Meghan i Harry mają na swojej posesji. Wygląda na to, że puma może tam wskoczyć w każdej chwili! "Mamy przeróżne zwierzęta w okolicy - kojoty, niedźwiedzie i sarny, ale pumę widuje się rzadko" - mówi jeden z mieszkańców dla "The Sun". Wszystko wskazuje na to, że teraz będzie to dla kalifornijskich milionerów chleb powszedni...

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rząd odetnie prąd w styczniu! Wszystko wyszło na jaw. Kryzys energetyczny

PRZECZYTAJ TAKŻE: Białoruś niszczy zaporę na polskiej granicy! "Wchodzi po kilka osób"

QUIZ. Zapomniane polskie wakacyjne hity! Przypomnisz sobie wszystkie?

Pytanie 1 z 10
"Słońce swieci nad nami / Ogrzewa nasze..."
Tajemnicze zwierzę pod Wrocławiem