Kazała kochankowi zabić męża pastora! Zmusił ją sto razy do seksu w trójkącie

i

Autor: Oklahoma State Bureau of Investigation; Instagram Kazała kochankowi zabić męża pastora! "Zmusił ją sto razy do seksu w trójkącie"

Seks i mord na plebanii

Kazała kochankowi zabić męża pastora! "Zmusił ją sto razy do seksu w trójkącie"

2022-08-16 11:00

Szokujący proces w sprawie mordu na plebanii! Żona pastora zleciła zabójstwo swojego męża własnemu kochankowi. Kristie Evans (49 l.) powiedziała policji, że zabiła, ponieważ jej mąż duchowny dziesiątki raz zmusił ją do seksu w trójkącie, grożąc samobójstwem, gdy żądała rozwodu. Kochanka zabójcę poznała właśnie w łóżku męża!

Szokujące wyznanie żony pastora. "Zmuszał mnie do seksu w trójkącie, więc kazałam kochankowi go zabić"

Nikt z wiernych nie przypuszczał, jakie sceny rozgrywają się w domu statecznego pastora Davida Evansa i jego żony Kristie Evans (49 l.) w Oklahomie. Para była małżeństwem przez 30 lat, mieli dzieci, wydawali się bogobojni i skromni. Ale za zamkniętymi drzwiami rozgrywały się niezliczone seks skandale i awantury! Jak wykazało śledztwo, pastor lubował się w seksualnych trójkątach. A chociaż jego żona nie miała na nie ochoty, groźbami zmuszał ją do uczestnictwa w orgiach na plebanii. Według 49-latki zdarzało mu się nawet trzymać naładowaną broń przy swojej szyi i grozić samobójstwem, kiedy żona domagała się rozwodu i protestowała. Ostatecznie godziła się na zaspokajanie fantazji męża, a ten przez lata trwania ich małżeństwa przyprowadził do domu blisko setkę mężczyzn. W ten sposób poznał też ze sobą swoich przyszłych zabójców.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?

Zabiła męża, bo nie chciała orgii na plebanii. 49-latka skazana na dożywocie

Kristie Evans tak omotała jednego z kochanków sprowadzonych przez pastora, że Kahlil Square (27 l.) zgodził się go zabić. W ten sposób miał uwolnić 49-latkę od tyrana... Krwawy plan się powiódł, a żona pastora zeznała na policji, że jej męża zabił włamywacz, który wtargnął do ich domu. Sumienie nie dawało jednak kobiecie spokoju i wyznała grzechy swojej córce, a ta namówiła ją, by zgłosiła się na policję. Kobieta została skazana na dożywocie z możliwością ubiegania się o przedterminowe zwolnienie dopiero w 2060 roku. Mężczyzna czeka na wyrok, który zapadnie pod koniec sierpnia.

Quiz. Sobotnia ortografia. Wyrazy na literę "b". Bułka z masłem czy wyżyny trudności?

Pytanie 1 z 12
Wskaż poprawną pisownię:
Podpaliła i zabiła męża tyrana pod Skierniewicami. Sąd okazał wyrozumiałość
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE