Matka WYRZUCIŁA DZIECKO do POJEMNIKA NA SZKŁO! Pokaleczony noworodek cudem przeżył!

2014-07-11 22:39

Do makabrycznego znaleziska doszło w mieście Rouvroy we Francji. W jednym z pojemników na puste butelki znaleziono noworodka! Dziewczynka miała liczne rany na ciele od potłuczonego szkła i wciąż niepodwiązaną pępowinę. Jak podaje portal digitaljournal.com, dziecko miało zaledwie kilka godzin.

Dziecko uratował przechodzień, który usłyszał dziwne odgłosy wydobywające się z konteneru na szkło. Myśląc, że to kot, podniósł pokrywę i zobaczył małą dziewczynkę z niepodwiązaną pępowiną. Noworodek został natychmiast przewieziony do miejscowego szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze. U dziewczynki stwierdzono hipotermię oraz kilka ran ciętych od rozbitego szkła. Jak twierdzi personel szpitala, dziecko zostało przywiezione w ostatniej chwili.

"Nie wiem co skłoniło matkę do popełnienia tego ohydnego czynu. Możemy ją potępiać, ale najpierw musimy zrozumieć" - skomentował sprawę burmistrz Rouvroy, Jean Haja. Miejscowe władze zapowiedziały, że za wszelką cenę będą starały się odnaleźć matkę dziecka i wyjaśnią powody, dla których ta porzuciła własne dziecko na śmietniku.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany