Meghan, Harry

i

Autor: Shutterstock Meghan, Harry

Rodzina królewska

Meghan Markle i książę Harry zmienią nazwiska?! "To był jej pomysł"

2023-06-23 11:20

Szokujące plany Meghan Markle i księcia Harry'ego! Sławny pisarz specjalizujący się w brytyjskiej rodzinie królewskiej ujawnia, że pałacowi uciekinierzy wpadli na pomysł... zmiany nazwiska. Podobno jest to najnowszy pomysł Meghan Markle na to, jak zacząć wszystko od nowa i budować nową, lepszą markę... Dobra myśl czy skandal?

Meghan Markle i książę Harry chcą porzucić nazwisko "Windsor"! To szok, jak chcą się teraz nazywać

Meghan Markle i książę Harry raz po raz wzbudzają wielkie emocje swoimi działaniami. Ich rozliczne ataki na brytyjską rodzinę królewską, oskarżenia o rasizm i knucie z mediami przeciwko Meghan wywołały wiele krytycznych komentarzy. W dodatku pojawiły się plotki o rzekomym kryzysie małżeńskim u Meghan i Harry'ego, a firma Spotify zdecydowała o rozwiązaniu 20-milionowej umowy z książęcą parą... Co teraz? Meghan Markle i książę Harry chcą wynaleźć siebie na nowo i zbudować wokół siebie nową markę - uważa Tom Bower, sławny pisarz i komentator życia rodziny królewskiej. W programie telewizyjnym GB News ujawnił, jakie szokujące plotki krążą obecnie na temat Meghan i Harry'ego!

Meghan Markle chce zostać Meghan Spencer. "Nowym wcieleniem Diany"

„Naprawdę fascynujące w rebrandingu Sussexów jest to, że Meghan określiła swój prawdziwy cel w życiu jako naśladowanie Diany” - powiedział Bower. Jak dodał, Markle poszła o wiele dalej zasugerowała, aby wraz z mężem porzucili królewskie nazwisko „Windsor” i przyjęli inne, „Spencer”, czyli to, które nosiła księżna Diana. Według Toma Bowera Meghan chce stać się Meghan Spencer, niejako nowym wcieleniem Diany... „Rozmawiali o tym nie tylko między sobą, ale także z innymi. Ten pomysł nie pojawił się po prostu z powietrza. Naprawdę próbowali zmienić nazwę swojej marki na 'Harry'ego i Meghan Spencer'” - zapewnia o prawdziwości plotek Tom Bower.

Sonda
Jesteś Kate czy Meghan? Jaki jest twój wynik?

Jesteś jak księżna Kate czy jak Meghan Markle? Ten quiz odsłoni prawdę!

Pytanie 1 z 10
Introwertyczka czy ekstrawertyczka?
Książę William w brytyjskiej bazie wojskowej na terenie lotniska w Rzeszowie