Mężczyzni będą rodzić dzieci?! Chińskie eksperymenty się udały!

2021-06-18 13:00
ciąża
Autor: Getty images 37 tygodzień ciąży to w zasadzie czas donoszenia ciąży.

Mężczyźni będą mogli być w ciąży i urodzić dziecko? Eksperymenty chińskich naukowców udowadniają, że jest taka możliwość! Póki co badacze z Naval Medical University w Szanghaju przeprowadzili eksperymenty na szczurach i można powiedzieć, że udowodniły one tezę, iż samiec szczura jest zdolny do urodzenia potomstwa. Jak to możliwe? Eksperymenty chińskich naukowców były bardzo skomplikowane, a wręcz przerażające i zostały już potępione przez organizację broniącą praw zwierząt PETA. Co dokładnie zrobili Chińczycy, by samiec mógł rodzić?

Czyżby szykował się wielki przełom w medycynie? Chińscy badacze sprawdzają, czy mężczyźni mogą być w ciąży i rodzić dzieci, a póki co odpowiedź jest... twierdząca. Póki co badacze z Naval Medical University w Szanghaju przeprowadzili eksperymenty na szczurach. Badania chińskich naukowców były bardzo skomplikowane, a wręcz przerażające i zostały już potępione przez organizację broniącą praw zwierząt PETA. Co dokładnie zrobili Chińczycy, by samiec mógł rodzić? Otóż dosłownie zszyli ze sobą samca i samicę szczura, by "wymieszać krew", a potem zapłodnili samicę. Inny zarodek wszczepili do macicy, która została następnie wszczepiona samcowi.

NIE PRZEGAP: Szok! Pyton gigant u granic Polski. Wił się w rzece

Efekty? Spośród 280 zarodków wszczepionych 46 zszytym z samicami samcom urodziło się 10 żywych i zdrowych. Oczywiście przez cesarskie cięcie. Jak zapewniają naukowcy z Szaghaju, szczury te doczekały już wieku dorosłego i są zdolne do rozmnażania. Po co to wszystko? Naukowcy chcą wiedzieć, czy osoby transseksualne mogą rodzić dzieci i być w ciąży. Póki co oczywiście nawet po operacji zmiany płci ktoś, kto dawniej był mężczyzną, nie jest w stanie zajść w ciążę. Nauka zna przypadek, w którym mężczyzna urodził dziecko, jednak mężczyzna ten był wcześniej kobietą i przeszedł tylko częściowo operację korekty płci. Stąd zaszedł w ciązę i urodził w sposób zupełnie naturalny.

NIE PRZEGAP: Ten mężczyzna miał cztery tysiące kochanek! Dziś Miles Long wyznał wszystko

Ciąża a dieta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE