Miliarder leci na KSIĘŻYC! Szuka ośmiu ochotników. Sprawdź, czy się nadajesz

2021-03-04 17:25 zw
Pełnia Śnieżnego Księżyca/ zjdięcie ilustracyjne
Autor: Pixabay Pełnia Śnieżnego Księżyca/ zjdięcie ilustracyjne

Chciałbyś polecieć na Księżyc? Teraz nie ma już znaczenia fakt, że nie jesteś miliarderem ani nawet milionerem! Pewien miliarder z Japonii wykupił wszystkie bilety na załogowy lot na Księżyc w 2023 roku i szuka ochotników, którzy będą mu w tej podróży towarzyszyć. Każdy może się zgłosić, a bilety będą rozdawane za darmo! Ale uwaga - Yusaku Maezawa (45 l.) osobiście wybierze towarzyszy. Podał warunki, jakie muszą spełnić jego kosmiczni kompani. O dziwo, wcześniej chciał zabrać do rakiety jedną kobietę, ale chyba przeraził go fakt, że zgłosiło się aż 27722 pań.

Uwaga, miliarder funduje lot na Księżyc! Yusaku Maezawa (45 l.) wykupił wszystkie bilety na sześciodniowy załogowy lot wokół Srebrnego Globu. Ma on odbyć się w 2023 roku i zostać zorganizowany przez firmę Elona Muska Space X. Co prawda dopiero co trzeci już prototyp rakiety Starship eksplodował podczas testów, ale Musk zapewnia, że wszystko jest pod kontrolą i lot się odbędzie, kiedy powstanie stuprocentowo bezpieczna rakieta. Yusaku Maezawa, potentat branży modowej działający w internecie szuka teraz ośmiu osób, które będą mu towarzyszyć w kosmicznej przygodzie. To właśnie im rozda wykupione przez siebie bilety. Nie wiadomo, ile go kosztowały, ale zapewne nie była to mała kwota.

NIE PRZEGAP: KOLEJNA rakieta Elona Muska EKSPLODOWAŁA. Dramat w Teksasie!

O dziwo, wcześniej chciał zabrać do rakiety jedną kobietę, ale chyba przeraził go fakt, że zgłosiło się aż 27722 pań. Odwołał więc kosmiczną misję i zmienił zdanie. Na pokład rakiety zabierze osiem osób, które spełnią inne warunki, niż tylko bycie kobietami żądnymi kosmicznych przygód w towarzystwie miliardera. Jakie są te warunki? "Bądź gotów działać odważnie, kreatywnie i nieszablonowo oraz wspieraj innych członków zespołu". Zgłoszenia można wysyłać miliarderowi do 14 marca, a 21 marca zostanie ogłoszona lista zwycięzców wstępnych eliminacji księżycowego castingu. W maju odbędą się badania lekarskie ochotników i wtedy miliarder ostatecznie wybierze swoich towarzyszy.

NIE PRZEGAP: Meghan Markle oskarża królową o KŁAMSTWO! Skandal w rodzinie królewskiej

Pełnia Truskawkowego Księżyca
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze