UFO w Wołgogradzie

i

Autor: Shutterstock, AP UFO w Wołgogradzie

Cztery załogi widziały obiekt

UFO chciało porwać Putina?! Mówił wtedy o zagładzie Zachodu. Szok w Rosji!

2023-02-06 9:04

W zeszłym tygodniu Władimir Putin gościł w Wołgogradzie na obchodach 80. rocznicy bitwy pod Stalingradem. Wygłosił tam pełne gróźb przemówienie, które miało wystraszyć Zachód. Tymczasem wystraszyli się Rosjanie, bo nad głową Putina, w czasie jego orędzia, zauważyli coś podobnego do UFO. Obiekt zgłosiło czterech niezależnych pilotów. "Przyleciał 3 godziny po Putinie".

Czwartkowe (2 lutego) przemówienie Władimira Putina (70 l.) zostanie zapamiętane jako jedno z najbardziej histerycznych i nienawistnych. Rosyjski prezydent gościł wtedy w Wołgogradzie, na obchodach 80. rocznicy bitwy pod Stalingradem. Jego wizyta była poprzedzona zaskakującymi przygotowaniami. "The Moscow Times" informował, że lokalne władze "przeprowadziły w ostatniej chwili naprawy mostu w Astrachaniu i pospiesznie przykryły źle utrzymane budynki w centrum miasta gigantycznymi markizami. Z ulic usunięto również bezpańskie zwierzęta, a lokalni mieszkańcy doświadczyli przerw w usługach telefonii komórkowej".

Putin zagroził Polsce. Jest się czego bać?

Gdy w końcu pojawił się publicznie, wygłosił słowa, które prawdopodobnie miały śmiertelnie przestraszyć państwa Zachodu, w tym także Polskę. "Ci, którzy spodziewają się zwycięstwa na polu bitwy, najwyraźniej nie rozumieją, że współczesna wojna z Rosją będzie dla nich zupełnie inna. To nie my wysyłamy czołgi pod ich granice. Ale my mamy sposób, aby zareagować i nie skończy się to tylko na użyciu pojazdów opancerzonych. Każdy powinien to zrozumieć" - groził. 

UFO nad Putinem? "Obiekt zmieniał kolor"

Tymczasem bardziej niż Zachód na razie wystraszyli się Rosjanie, bo orędziu Putina towarzyszyło tajemnicze zjawisko. Jak podaje "Daily Star" powołując się na rosyjskie źródła, na niebie pojawił się w tym czasie niezidentyfikowany obiekt latający. "Został zgłoszony władzom lotniczym przez załogi czterech oddzielnych samolotów pasażerskich. Załoga Airbusa A321 S7 Airlines, obsługującego lot S72046 z Soczi do Moskwy, 12 minut przed osiągnięciem Wołgogradu na wysokości 10 000 metrów, zgłosiła, że ​​zaobserwowała niezidentyfikowany obiekt latający prostopadle do samolotu, po lewej stronie" - czytamy. Obiekt podobno zmieniał kolor i kierunek ruchu. "Właściwe organy zostały powiadomione, ponieważ w tym czasie nie przedstawiono żadnych planów lotów na określonym obszarze". 

Sonda
Czy wierzysz w UFO?
M. WYPIJ: JEŻELI BĘDZIEMY SŁABI MOŻEMY PAŚĆ ŁUPEM PUTINA

Skąd wziął się Putin i jak doszedł do władzy?

Posłuchaj prawdziwej historii najbardziej znienawidzonego człowieka świata!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki