Naga kobieta biegała po drodze! Wyjęła broń i zaczęła strzelać!

i

Autor: Shutterstock

Jest nagranie

Naga kobieta biegała po drodze! Wyjęła broń i zaczęła strzelać! WIDEO

2023-07-30 8:55

Goła kobieta biegała po ruchliwej drodze i strzelała z broni! Do tych szokujących scen doszło w biały dzień pośrodku mostu. Golaska wyskoczyła z samochodu i otworzyła ogień. Odmówiła podporządkowania się poleceniom policjantów! Jak to się skończyło? Jest szokujące wideo, które pokazuje przebieg zdarzenia. Zobaczysz je poniżej.

Golaska szła jednią przez most i strzelała z broni! Niebezpieczne zdarzenie w San Francisco

To były sceny zarazem dziwaczne i budzące grozę! Kilka dni temu w biały dzień na moście Oakland Bay Bridge w San Francisco doszło do ataku nagiej, uzbrojonej kobiety! Dotychczas nikomu nieznana postać jadąca w stronę Oakland nagle zatrzymała się przy punkcie poboru opłat i wyskoczyła z samochodu. Okazało się, że nie ma na sobie kompletnie żadnych ubrań, nawet bielizny. Golaska szła środkiem drogi, a kierowcy filmowali ją i pokazywali ją sobie palcami. Wydawało się początkowo, że kobieta jest albo pod wpływem środków odurzających, albo chora psychicznie i policja lada moment po prostu okryje ją kocem i zabierze do radiowozu. Ale sprawy przybrały bardzo nieoczekiwany obrót!

Naga kobieta strzelała na ulicy. Trafiła na obserwację psychiatryczną

Jak pisze "New York Post", w pewnym momencie golaska podniosła rękę i okazało się, że ma przy sobie pistolet. Jak widać na nagraniu, które trafiło do mediów społecznościowych, naga kobieta otworzyła ogień pośrodku ruchliwej ulicy. Policjanci kazali golasce rzucić broń i poddać się, ale ona początkowo nie chciała podporządkować się ich poleceniom. Potem jednak mundurowi przekonali ją, by oddała im pistolet. Została zabrana do szpitala, gdzie przechodzi obserwację psychiatryczną.

Sonda
Czy kiedykolwiek ktoś mierzył do Ciebie z broni?