Najdroższa modelka świata pokazała dziwną rękę! Co się stało? Fani w szoku

i

Autor: @kendalljenner / Instagram Najdroższa modelka świata pokazała dziwną rękę! Co się stało? Fani w szoku

Kończyna jak u kosmity!

Najdroższa modelka świata pokazała dziwną rękę! Co się stało? Fani w szoku

2023-02-13 19:30

Co się dzieje z Kendall Jenner (28 l.)?! Jedni uważają, że najdroższa modelka świata musiała przytrzasnąć sobie rękę drzwiami, drudzy doradzają szybką wizytę u lekarza, a jeszcze inni zastanawiają się, czy aby amerykańska celebrytka nie jest kosmitką. A wszystko przez jedno tajemnicze zdjęcie zamieszczone przez Kendall Jenner na Instagramie!

Kendall Jenner opublikowała seksowne zdjęcie, ale fani widzą tylko jedno. "Powinnaś iść do lekarza"

Kendall Jenner (28 l.) wywołała szok i niedowierzanie u swoich fanów! Zaczęło się niewinnie. Najdroższa modelka świata, zarabiająca obecnie około czterdziestu milionów dolarów rocznie, wrzuciła na swoje konto na Instagramie kilka zdawałoby się zwyczajnych zdjęć. Seksowne pozy w skąpym bikini, tańce na plaży, opalanie... Ot, życie codzienne wartej miliony dolarów celebrytki! Jednak dani o sokolim wzroku na jednym ze zdjęć wypatrzyli coś niewiarygodnego. "Co się stało z jej ręką?!" - pytają zaniepokojeni obserwatorzy Kendall Jenner. Otóż na zdjęciu, na którym najdroższa modelka świata kuca w kostiumie kąpielowym, jej prawa ręka wygląda dość... kosmicznie. Jest wydłużona i dziwnie cienka.

Awantura o kończynę Kendall Jenner. Celebrytka przyleciała z kosmosu czy przytrzasnęła rękę drzwiami?

Kendall aż tak schudła pod wpływem nowej diety? A może to po prorstu fotoszopowa wpadka na Instagramie? "Chyba przycięłaś sobie tę rękę drzwiami!" - pisze jedna z fanek w komentarzach. "Przyszedłem tu z TikToka tylko po to, by zobaczyć tę sławną rękę" - dodaje inny fan. "Czemu ta ręka jest aż tak długa?" - dopytuje inny. "Wygląda jak u kosmity" - diagnozuje czwarty... Cóż, piękna Kendall Jenner jak na razie tajemniczo milczy i nie zamierza rozwikłać zagadki swojej nietypowej kończyny. Kto bogatemu zabroni?!

Sonda
Retuszujesz swoje zdjęcia?

QUIZ. Jakiego słowa to synonim? Nowy test dla mistrzów. Jest jeszcze trudniej

Pytanie 1 z 10
Oberżyna to...
Foxy eyes - pomaluj się jak Kendall Jenner i Bella Hadid!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany