Najseksowniejsza burmistrz świata! Maria sfinansowała kampanię sprzedając nagie zdjęcia

i

Autor: maferitavargasok/instagram.com Najseksowniejsza burmistrz świata! Maria sfinansowała kampanię sprzedając nagie zdjęcia

Celebrytka politykiem

Najseksowniejsza burmistrz świata! Maria sfinansowała kampanię sprzedając nagie zdjęcia

2023-02-09 13:30

Pozowała nago i sprzedawała swoje gorące fotki, dziś jest panią burmistrz! Jedni kochają Marię Fernanda Vargas (33 l.), inni są oburzeni jej pojawieniem się na tak wysokim stanowisku. Jednak nie da się ukryć, że to właśnie celebrytka wygrała wybory i będzie teraz rządzić kantonem Simon Bolivar w Ekwadorze.

Celebrytka rozbierająca się za pieniądze została burmistrzem w Ekwadorze. Maria Fernanda Vargas opłaciła w ten sposób kampanię wyborczą

"Czy polityka będzie teraz zmierzać w takim kierunku?" - pytają dziennikarze "Daily Star", opisując historię najseksowniejszej pani burmistrz na ziemskim globie. Maria Fernanda Vargas (33 l.) zaczynała jako internetowa celebrytka. Zarejestrowała się na popularnym portalu, na którym kobiety sprzedają swoje nagie zdjęcia, a co niektórzy słono płacą za uzyskanie dostępu do nich. Tym sposobem modelka zarobiła wystarczająco dużo pieniędzy, by opłacić... swoją kampanię wyborczą. Jak przekonuje Maria Fernanda Vargas, zamknęła swoje konto na Only Fans, kiedy zarobiła już wystarczająco dużo, by wejść do polityki. I weszła w nią z przytupem! Choć trudno w to uwierzyć, połowa wyborców z kantonu Simon Bolivar w Ekwadorze oddała swoje głosy właśnie na półnagą Marię. Tym sposobem kobieta wygrała wybory i została burmistrzem kantonu.

Sprzedawała nagie zdjęcia, żeby zostać politykiem. "Chciałam zapłacić mojej silnej 10-osobowej ekipie, a także zapewnić byt sobie i moim córkom"

Teraz jedni są zachwyceni, inni oburzeni, a jeszcze inni przekonują, że takiego burmistrza nie sposób brać poważnie. Maria przekonuje, że zajmowała się wcześniej nie tylko rozbieraniem, ale i studiowaniem dziennikarstwa na uniwersytecie w Milagro. "Chciałam zapłacić mojej silnej 10-osobowej ekipie, a także zapewnić byt sobie i moim córkom" - tłumaczy pani polityk. "Dziś wygrali rolnicy, pracownicy, chłopcy i dziewczęta, młodzi i przedsiębiorcy, osoby starsze. Ludzie wygrali, Simon Bolivar wygrało!" - woła dziarsko celebrytka i zakasuje rękawy.

Sonda
Byłeś kiedyś w Ameryce?

QUIZ. Czy znasz teksty piosenek weselnych? Od 8/10 zaczyna się impreza!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst. "Hej dziewczyno, spójrz na misia / On przypomni, przypomni chłopca Ci / Nieszczęśliwego białego misia / Który w oczach ma tylko..."
Buldog został burmistrzem | ESKA XD - Coś dobrego #10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany