Niania z piekła rodem. Kazała rocznemu dziecku palić skręta. Wideo wrzuciła do sieci

i

Autor: Shutterstock

Co ona miała w głowie?

Niania z piekła rodem. Rocznemu dziecku kazała palić skręta. Całość nagrała

2023-03-28 11:17

17-letnia Naledi Roberts z USA została aresztowana po tym, jak wyciekło nagranie z roczną dziewczynką, którą opiekowała się jako niania. Na wideo widać, jak 17-latka zaciąga się skrętem, po czym wkłada go do buzi dziecku. Roberts opiekowała się dzieckiem swojej przyjaciółki. Do wszystkiego się przyznała.

USA. Nastolatka zmusiła niemowlę do palenia marihuany

17-letnia Naledi Roberts odpowie między innymi za znęcanie się nad dzieckiem. Jak podaje "Mirror", nastolatka została aresztowana kilka dni temu. Do jednego z domów na Florydzie wkroczyła policja po tym, jak przechwyciła nagranie, na którym widać, co 17-letnia niania robi z dzieckiem, którym miała się opiekować. Na wideo widać, jak Naledi zapala skręta, po czym wkłada go do ust rocznej dziewczynki. Mała się nim zaciąga, a wtedy 17-latka wyjmuje go z jej ust i ponownie go pali. Nie wiadomo, w jaki sposób nagranie trafiło w ręce policji.

USA. 17-latka znęcała się nad roczną dziewczynką?

Podczas przesłuchania Roberts przyznała się do palenia marihuany w pobliżu malucha, a także do tego, że włożyła skręta do ust dziecka. Rzeczniczka biura szeryfa hrabstwa Pinellas powiedziała, że dziecko nie doznało żadnych długotrwałych obrażeń w wyniku incydentu. Media informują, że 17-latka nie ma przeszłości kryminalnej. Na koncie ma tylko dwa drobne wykroczenia drogowe. Dziewczynka była dzieckiem jej 16-letniej przyjaciółki. 

3
Sonda
Czy Ty też korzystasz z pomocy niani?
Polowanie na nianię - niania idealna
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają