Cody Longo

i

Autor: EASTNEWS Cody Longo

Gwiazdor nie żyje, miał 34 lata

Nie żyje aktor znany z amerykańskich seriali. Cody Longo miał zaledwie 34 lata. Zmagał się z chorobą

2023-02-12 19:24

W wieku zaledwie 34 lat zmarł Cody Longo, aktor występujący w amerykańskich filmach i serialach, takich jak "Days of Our Lives" czy "W sercu Hollywood". Cody Longo został znaleziony martwy w domu w Teksasie, który dzielił z rodziną. W ostatnich latach zmagał się z chorobą alkoholową.

Cody Longo nie żyje. Amerykański aktor miał 34 lata. Zatruł się alkoholem

Cody Longo urodził się 4 marca 1988 roku w stanie Kolorado. W amerykańskich produkcjach występował od ponad piętnastu lat. Jego najbardziej znane role to Eddie Duran in w serialu "W sercu Hollywood" oraz Nikki Alamain w serialu "Days of our Lives". Cody Longo był nie tylko aktorem, ale też zapalonym muzykiem i autorem tekstów. Czasami występował jako Cody Anthony. Gwiazdor zmarł 8 lutego we śnie, prawdopodobnie z powodu przypadkowego zatrucia alkoholem. Taką informację przekazał w rozmowie z "Washington Post" jego agent Alex Gittelson. W ostatnich latach Cody Longo zmagał się z alkoholizmem.

- Cody był całym naszym światem - przekazała w oświadczeniu Stephanie Longo, żona aktora. - Dzieci i ja jesteśmy zdruzgotani. Był najlepszym tatą i najlepszym ojcem. Zawsze będziemy za tobą tęsknić i Cię kochać - dodała. Cody Longo i jego żona Stephanie mieli troje dzieci w wieku 7 lat, 5 lat i roku. W 2020 r. Longo został aresztowany i oskarżony o przestępstwo napaści seksualnej na dziecko. Media donosiły również, że został oskarżony o przemoc domową w związku z innym incydentem z udziałem jego żony w tym samym roku. Oba te zarzuty miały zostać oddalone.

Sonda
Jak często pijesz alkohol?
Politycy od Kuchni - Bartłomiej Wróblewski
Nasi Partnerzy polecają