Znany aktor o księciu Harrym: Wiem, z kim stracił dziewictwo. Jest inaczej niż mówi

i

Autor: Shutterstock; Scott Kowalchyk/AP Znany aktor o księciu Harrym: "Wiem, z kim stracił dziewictwo. Jest inaczej niż mówi"

"To nie stało się za pubem"

Znany aktor demaskuje księcia Harry'ego: "Wiem, z kim stracił dziewictwo. Jest inaczej niż mówi"

2023-02-03 11:00

Książę Harry (38 l.) który 10 stycznia wydał swoje pamiętniki "Spare", wywlekł w nich najbardziej intymne fakty ze swojego życia. W książce napisał m.in., że dziewictwo stracił na tyłach pewnego pubu ze starszą od siebie kobietą. Plotki głosiły, że mogła to być słynna aktorka, Liz Hurley. Teraz okazuje się, że zupełnie innymi informacjami na temat seksualnej inicjacji księcia dysponuje znany aktor, Rupert Everett.

Książę Harry bez cenzury

Książę Harry zdaje się nie mieć żadnych hamulców. Jego książka "Spare", która - zgodnie z komunikatem wydawcy - jest najszybciej sprzedającą się pozycją w kategorii non-fiction w historii Wielkiej Brytanii, pełna jest nieprawdopodobnie intymnych wynurzeń syna króla Karola III. Można w niej między innymi przeczytać, że w czasie ślubu Williama i Kate, Harry miał odmrożonego penisa, że w rocznicę śmierci księżnej Diany umówił się na dziki seks z Meghan Markle, że jako 17-latek zażywał kokainę. Jednym z ciekawszych wątków jest ten, który dotyczy "pierwszego razu" księcia. Zgodnie z tym, co napisał w książce, "stał się mężczyzną na polu za pubem dzięki mocno starszej od siebie kobiecie, która traktowała go jak ogiera i dawała mu klapsy". 

Harry miał romans z Liz Hurley?

Plotka głosiła, że Harry'ego mogła rozdziewiczyć słynna aktorka, dziś 57-letnia Elizabeth Hurley. Ona jednak wszystkiemu zaprzeczyła. "Ja? Nie. Jestem niewinna. Ha! Nie, to nie byłam ja. Absolutnie nie" - skomentowała sensacyjne doniesienia. Tymczasem okazuje się, że wiele na temat inicjacji seksualnej potomka brytyjksiego króla wie aktor Rupert Everett (63 l.). Zarzuca Harry'emu kłamstwo. "Wiem, kim jest kobieta, z którą stracił dziewictwo. I nie było to za pubem. I nie było to w tym kraju" - powiedział dla "The Telegraph Magazine". Skąd on to wie? Tego nie wyjawia. 

Sonda
Czy uważasz, że książę Harry się kompromituje?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Nasi Partnerzy polecają