Nie żyje młody gwiazdor produkcji dla dzieci. Miał zaledwie 28 lat

i

Autor: Rex Features/East News Nie żyje młody gwiazdor produkcji dla dzieci. Miał zaledwie 28 lat

Miał tylko 28 lat!

Nie żyje dziecięcy gwiazdor filmów. "Zmarł nagle". Kliczko był jego szwagrem!

2023-02-21 13:48

28-letni Jansen Panettiere, aktor znany przede wszystkim z dziecięcych ról, w niedzielę, 19 lutego, został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w stanie Nowy Jork. Gwiazdor był bratem aktorki Hayden Panettiere (33 l.), która przez wiele lat była partnerką Wołodymyra Kliczki, brata mera Kijowa, Witalija Kliczki. Są wstępne hipotezy na temat śmierci 28-latka. To straszne!

Zmarł Jensen Panettiere. Miał znaną siostrę

Smutne wieści płyną z USA. W minioną niedzielę zmarł Jensen Panettiere, 28-letni gwiazdor filmów dziecięcych, znany z takich produkcji, jak np. "The Perfect Game", "The Walking Dead", czy z filmów Disneya. Martwego aktora znaleziono w jego mieszkaniu w Nyack w stanie Nowy Jork, niedaleko Palisades, w którym się wychowywał. Służby odnalazły go w niedzielne popołudnie, od razu wykluczono udział osób trzecich w jego śmierci. Na razie policja nie podaje oficjalnej przyczyny zgonu aktora, jednak źródła, na które powołuje się m.in. "Daily Mail" donoszą, że w ostatnim czasie Jensen walczył z "silnymi lękami i depresją".

Nie żyje dziecięcy aktor. Był szwagrem Kliczki

28-latek był bratem starszej od siebie o pięć lat Hayden, która także jest aktorką oraz aktywistką. Głośno było również o jej burzliwym związku z Wołodymyrem Kliczką, bratem słynnego boksera, a aktualnie mera Kijowa, Witalija Kliczki. Hayden była z nim dwukrotnie, doczekali się wspólnie 9-letniej w tej chwili córki, Kai Evdokii Kliczko. 

Sonda
Czy w swoim życiu miałeś kiedykolwiek depresję?
Tytuł Honorowego Obywatela Warszawy otrzymał Witalij Kliczko Mer Kijowa. Wyróżnienie na sesji Rady Warszawy odebrał jego brat Władimir Kliczko.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany