Nie żyje wielka gwiazda seriali. Jej ostatnia rola zachwyciła!

i

Autor: Faye Sadou/Associated Press/East News Nie żyje wielka gwiazda seriali. Jej ostatnia rola zachwyciła!

Ogromna strata

Nie żyje wielka gwiazda seriali, miała tylko 45 lat. Osierociła trzech synów

2023-01-30 9:10

Smutne wieści ze Stanów Zjednoczonych. W wieku 45 lat zmarła Annie Wersching. Utalentowana i piękna aktorka była prawdziwą gwiazdą seriali, ale nie tylko. Jej głos już na zawsze zapamiętają fani "The Last of Us" - to właśnie ona użyczała głosu postaci Tess w kultowej grze wideo, która niedawno została przeniesiona na ekran. "Zostawiła po sobie przepastną pustkę" - pisze jej mąż. Co się stało?

Zmarła Annie Wersching. "W duszy naszej rodziny jest wyrwa"

"W duszy naszej rodziny jest dziś przepastna wyrwa. Ale Annie zostawiła nam narzędzia, abyśmy byli w stanie ją wypełnić" – napisał aktor Stephen Full, mąż Annie Wersching, informując media o jej śmierci. "Wszystko było dla niej cudem, umiała się zachwycać drobiazgami, aby tańczyć nie potrzebowała muzyki. Nauczyła nas, aby nie czekać na to, co przyniesie życie, tylko brać to samemu. Kiedy rano wychodziliśmy z domu, żegnała nas tak długo, aż zniknęliśmy za horyzontem. Wciąż słyszę jej głos. Kocham Cię!" - żegnał ukochaną. 

Nie żyje Annie Wersching. Zmarła po walce z rakiem

Annie Wersching w chwili śmierci miała zaledwie 45 lat. Odeszła 29 stycznia w Los Angeles. W 2020 roku u aktorki zdiagnozowano raka. W ciągu ostatnich dwóch lat walczyła z chorobą, nie zrezygnowała jednak z pracy. W tym czasie zagrała między innymi w dwóch serialach: "Star Trek: Picard" oraz "Rekrut". Na koncie jednak miała o wiele więcej produkcji, żeby wymienić chociażby takie jak: "24 godziny", "Poza czasem", "Bosch". Fani gier zapamiętają ją na zawsze jako Tess z kultowej gry "The Last of Us", która niedawno została przeniesiona przez HBO na mały ekran. 

Wersching osierociła trzech synów: Freddiego (12 l.), Ozziego (9 l.) i Archiego (4 l.). 

Sonda
Lubisz oglądać zagraniczne seriale?
Mariusz Walter nie zyje. Twórca TVN miał 85 lat
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają