Nie żyje syn Michaela Madsena. Tuż przed śmiercią napisał do ojca wzruszające słowa

2022-01-28 12:06
Syn Michaela Madsena popełnił samobójstwo
Autor: SHUTTERSTOCK Wielki dramat w rodzinie aktora

Tragedia w rodzinie słynnego aktora. Nie żyje Hudson Lee, syn Michaela Madsena. Wszystko wskazuje na to, że 26-latek popełnił samobójstwo, strzelając sobie w głowę. Hudson Lee służył w armii i leczył się na depresję. Jak jednak twierdzi jego ojciec, ostatnio wydawał się szczęśliwy i spokojny. "Jesteśmy w szoku" - mówi zdruzgotany gwiazdor "Wściekłych psów" i wspomina ostatnią wiadomość od syna.

Do tragedii doszło w poniedziałek, 24 stycznia. „Mogę potwierdzić, że 26-letni Hudson Lee Madsen zginął na wyspie Oahu od rany postrzałowej, zadanej w głowę. Podejrzewamy samobójstwo” - cytuje słowa rzeczniczki Departamentu Medycyny Sądowej w Honolulu "Page Six". Rodzina Hudsona, w tym jego ojciec, aktor Michael Madsen, potwierdziła te doniesienia i poprosiła, by uszanować ich żałobę. "Jesteśmy załamani i przytłoczeni żalem i bólem po stracie Hudsona. Prosimy o prywatność i szacunek w tym trudnym czasie" - czytamy w oświadczeniu. Hudson Lee był sierżantem w amerykańskiej armii. Od dłuższego czasu zmagał się z depresją, jednak jak wyznał gwiazdor filmów Trantino, na krótko przed śmiercią syn z nim rozmawiał i powiedział, że jest szczęśliwy. "Nie miał żadnych oznak depresji. To takie tragiczne i smutne. Próbuję zrozumieć, co się stało" - przyznaje Madsen i dodaje, że ostatni SMS od syna brzmiał "Kocham Cię". 

CZYTAJ TAKŻE: Szuka współlokatora. Za ponad 2 tysiące zł miesięcznie oferuje mu... namiot

Poradnik Zdrowie: depresja lekooporna

64-letni Michael Madsen poprosił przedstawicieli armii, by przeprowadzili dochodzenie w sprawie śmierci Hudsona, ponieważ uważa, że „oficerowie i szeregowi funkcjonariusze zawstydzali jego syna z powodu depresji, którą leczył." Gwiazdor podejrzewa też, że w ramach pełnionej służby nie zapewniano jego synowi odpowiedniego wsparcia. Hudson Lee był żonaty. 

CZYTAJ TAKŻE: Piękna Bridget Fonda jest nie do poznania. Jak dzisiaj wygląda 58-letnia aktorka?

Sonda
Chorowałeś na depresję?

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111   

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123   

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212   

Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108   

Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123   

pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE