Nietoperz z Chin NIEWINNY! Naukowcy potwierdzają

2020-05-17 7:32 zw
nietoperz
Autor: pixabay.pl

Czego to się nie nasłuchało to poczciwe stworzenie! Kiedy zaczęła się pandemia, nietoperz został oskarżony o sprowadzenie tego nieszczęścia na świat. Jednak teraz naukowcy nie mają już najmniejszych wątpliwości - latający ssak z Wuhan nie miał nic wspólnego z koronawirusem.

To zupa z nietoperza zaraziła cały świat koronawirusem! Wirus rozwinął się na targu zwierzęcym w Wuhan! Takie informacje szerzyły się po całym świecie od początku pandemii. Niejeden badacz zgadzał się z tymi pogłoskami. Bo wszak azjatyckie targi, gdzie w okrutny sposób traktuje się dzikie zwierzęta, to naprawdę wylęgarnia chorób. Wszytko to pasowało do Covid-19. Jednak teraz nadszedł przełom w sprawie. Otóż nietoperz jest niewinny! Wszystkiemu za to winien jest... człowiek.

Środek na koronawirus

Według ustaleń biologów Aliny Chan i Shing Zhana to nie na targu w Wuhan, gdzie sprzedawano niesławną zupę z nietoperza, wszystko się zaczęło. Owszem, wirus pojawił się tam na samym początku pandemii, ale i tam został dopiero zawleczony. I to zdecydowanie przez człowieka, który już był zakażony. Człowiek ten od razu zaczął zarażać innych ludzi i to w ten sposób targowisko stało się ogniskiem zarazy.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

III wojna światowa wybuchnie przez koronawirusa? Chiny straciły cierpliwość!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze