Obrazy Olbiskiego na Manhattanie

2013-12-12 21:00

Dziesiątki obrazów znanego artysty na Manhattanie Wystawa prac Olbińskiego W pomieszczeniach Studio Vendome na Manhattanie odbył się w środę wieczorem wernisaż wystawy Rafała Olbińskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich artystów. Na imprezie zjawił się tłum gości, wśród nich oczywiście wielu Polaków. Na wystawie pt. „The Virtye of Ambiguity”. można podziwiać kilkadziesiąt obrazów artysty, wykonanych w technice olejnej. Wystawa prac Olbińskiego będzie trwać do 11 stycznia 2014 r. Galerię można odwiedzać w godz. 6-9 pm. Rafał Olbiński jest malarzem, grafikiem, twórcą plakatów, a także wykładowcą prestiżowej School of Visual Arts w Nowym Jorku. Za swoje prace otrzymał ponad 150 nagród na całym świecie, w tym złote i srebrne medale przyznawane przez Art Directors Club of New York oraz Society of Illustrators w Nowym Jorku i Los Angeles, a także paryską „Prix Savignac”, odpowiednik Oscara, za „najbardziej niezapomniany plakat na świecie”... Tekst i zdjęcie: Marcin Żurawicz W pomieszczeniach Studio Vendome na Manhattanie odbył się w środę wieczorem wernisaż wystawy Rafała Olbińskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich artystów. Na imprezie zjawił się tłum gości, wśród nich oczywiście wielu Polaków.

Na wystawie pt. „The Virtye of Ambiguity”. można podziwiać kilkadziesiąt obrazów artysty, wykonanych w technice olejnej. Wystawa prac Olbińskiego będzie trwać do 11 stycznia 2014 r. Galerię można odwiedzać w godz. 6-9 pm.

Rafał Olbiński jest malarzem, grafikiem, twórcą plakatów, a także wykładowcą prestiżowej School of Visual Arts w Nowym Jorku. Za swoje prace otrzymał ponad 150 nagród na całym świecie, w tym złote i srebrne medale przyznawane przez Art Directors Club of New York oraz Society of Illustrators w Nowym Jorku i Los Angeles, a także paryską „Prix Savignac”, odpowiednik Oscara, za „najbardziej niezapomniany plakat na świecie”...
Tekst i zdjęcie: Marcin Żurawicz

Studio Vendome
330 Spring Street
Manhattan, NY

Studio Vendome

330 Spring Street

Manhattan, NY