Ojciec poświęcił zycie, by ratować trzech synów. Szokujące fakty o katastrofie lotniczej

i

Autor: gofundme.com; You Tube/US Broadcast

Ojciec bohater

Ojciec poświęcił życie, by ratować trzech synów. Szokujące fakty o katastrofie lotniczej

2023-07-11 10:30

Ta historia wyciska łzy z oczu! Kiedy pilot lecący samolotem z trójką swoich dzieci zdał sobie sprawę z tego, że za chwilę dojdzie do katastrofy, skierował maszynę w taki sposób, by to synowie mieli szanse na przeżycie. 39-latek zginął na miejscu, chłopcy przeżyli i są ranni w szpitalu.

Katastrofa małego samolotu, ojciec z trójką dzieci na pokładzie. 39-latek zginął, by trzech synów mogło przeżyć

"Jared jest teraz aniołem, który wraz z rodziną czuwa przy szpitalnych łóżkach naszych dzieci" - pisze na internetowej stronie GoFundMe szwagierka kobiety, która w jednej chwili straciła męża, lecz cudem zachowała swoje dzieci. 4 lipca w południowej Kalifornii doszło do katastrofy lotniczej. Jared Newman (+39 l.) z miejscowości Temencula leciał małą Cessną 172 z trzema kilkuletnimi synami: Connorem, Calebem i Elijahem. Zapewne wracali z parady z okazji Dnia Niepodległości USA. Jared nie był doświadczonym pilotem, swój certyfikat odebrał zaledwie dwa tygodnie wcześniej. W pewnym momencie z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn mężczyzna zdał sobie sprawę, że za chwilę samolot spadnie na ziemię. W jednej chwili 39-latek podjął bohaterską decyzję.

Chłopcy przeżyli katastrofę lotniczą. Ich ciocia ujawnia, w jakim są stanie

Skierował maszynę w taki sposób, by to dzieci miały szansę na przeżycie. Cessna uderzyła o ziemię pod Los Angeles. Ojciec zginął na miejscu, dzieci przeżyły i trafiły ranne do szpitala w San Diego. Rodzina zbiera teraz pieniądze na leczenie, rehabilitację i dalsze życie samotnej matki Kate Monahan z synami. "Connor przeszedł nocną operację polegającą na umieszczeniu pręta w złamanej kości udowej i zszyciu kilku ran szarpanych" - pisze szwagierka Kate. "Caleb ma złamany obojczyk, stłuczenia płuc, rany szarpane i podbite oczy. Nie ma jednak znaczącego urazu głowy" - dodaje. Najpoważniej ranny został Elijah. "Ma złamaną żuchwę (szczękę), zeszłej nocy przeszedł operację. Ma poważniejsze stłuczenia płuc niż Caleb i uszkodzoną wątrobę. Jest zaintubowany, ale tylko po to, by dać organizmowi odpocząć. Nie ma żadnych oznak uszkodzenia mózgu" - dodaje ciocia rannych chłopców.

Sonda
Boisz się latać samolotem?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Jesteśmy pewni - popełnisz minimum 3 błędy!

Pytanie 1 z 15
Wskaż, co jest najdłuższe (w km):
Niebiańskim samolotem lecą w poślubną podróż