Ojczym zabił 9-latkę?! Ciało dziecka znaleziono w beczce

2022-01-21 13:25
Ojczym zabił 9-latkę! Ciało dziecka zamknięte w beczce
Autor: POLICJA KENT Ojczym zabił 9-latkę! Ciało dziecka zamknięte w beczce

Wielka tragedia w Australii! Zaginiona 9-latka, która zniknęła podczas wakacji w górach, niestety nie żyje. Charlise Mutten (+9 l.) została zamordowana przez swojego ojczyma. 31-latek zostal aresztowany. Jego przedstawiciele przyjęli linię obrony, zgodnie z którą mężczyzna miał problemy psychiczne i przyjmował leki przeciwko stanom psychotycznym.

Tej dziewczynki od 13 stycznia szukała cała Australia i wszyscy mieli nadzieję, że sympatyczna, zawsze uśmiechnięta 9-latka po prostu zgubiła się w górach i ratownicy odnajdą ją wkrótce całą i zdrową. Dziecko zniknęło z posesji położonej w Górach Błękitnych podczas wakacji z matką. Ostatni raz 9-latka była widziana w Mount Wilson, 120 kilometrów od Sydney. Niestety, spełnił się jednak czarny scenariusz. Ciało Charlise Mutten (+9 l.) znaleziono ukryte w beczce nad rzeką Colo. Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób zginęła Charlise i czy w grę mógł wchodzić motyw seksualny. Jednak zatrzymano już podejrzanego. Justin S. (31 l.) to ojczym zabitej dziewczynki. Usłyszał zarzut morderstwa i został aresztowany. Jego przedstawiciele przyjęli linię obrony, zgodnie z którą mężczyzna miał problemy psychiczne i przyjmował leki przeciwko stanom psychotycznym.

NIE PRZEGAP: Benedykt XVI tuszował pedofilię w Kościele?! "11-latek zmuszony do seksu oralnego"

NIE PRZEGAP: Książę tonie w MILIONOWYM długu! Skandal w rodzinie królewskiej

Sonda
Czy znasz kogoś, kto siedzi teraz w więzieniu?

Jak ujawniają policjanci, tuż przed zabójstwem mężczyzna kupił kilka ciężkich worków z piaskiem i wszystko wskazuje na to, że chciał obciążyć nimi ciało, a potem zatopić je w rzece. Przeszkodziła temu awaria łodzi. Trwa śledztwo w tej szokującej sprawie. Według prokuratury, jest jeszcze wiele komplikacji i pytań, na które trzeba odpowiedzieć. Tymczasem przyjaciele ze szkoły w Tweed Heads opłakują Charlise i organizują spotkania poświęcone jej pamięci.

NIE PRZEGAP: Adele ODWOŁAŁA koncerty w ostatniej chwili! Fani w furii, wydali majątek

NIE PRZEGAP: Miliony ludzi nie dostaną WYPŁATY! Bo nie wzięli trzeciej dawki szczepionki

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Zdobądź choć 5/10, by móc spojrzeć na siebie w lustrze

Pytanie 1 z 10
Które z tych miast jest obecnie DRUGIE pod względem liczby ludności w naszym kraju?
Trwają poszukiwania zaginionego Maćka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE