Ojczym zgwałcił i zapłodnił 12-latkę. Po porodzie dziewczynka walczy o życie

2019-04-11 11:25
Jak wygląda sala porodowa
Autor: photos.com

Wstrząsająca historia z Indii. Ojczym 12-letniej dziewczynki po alkoholu miał ją wielokrotnie wykorzystywać seksualnie. Zwyrodnialec nie dbał przy tym o zabezpieczenie, co doprowadziło do ciąży jego ofiary. Wykorzystana dziewczynka w poniedziałek, tydzień przed planowanym terminem, urodziła dziecko. Niestety, jej stan jest krytyczny i walczy teraz o życie.

Jak ustalili śledczy, 12-latka była wielokrotnie torturowana i gwałcona przez swojego ojczyma. Pijany oprawca dopuszczał się tych haniebnych czynów gdy jej matka (a jego partnerka) przebywała poza domem.

Sprawa wyszła na jaw w styczniu, gdy nauczyciele ze szkoły dziewczynki zobaczyli jej zaokrąglony brzuszek. Skontaktowali się wówczas z jej matką. Ta zabrała ją do szpitala w Mohali, gdzie okazało się, że jej córka jest w ciąży.

Ostatecznie 12-latka została przyjęta do szpitala na tydzień przed terminem porodu. W poniedziałek urodziła chłopca. Niestety, stan dziewczynki po porodzie jest krytyczny, noworodek natomiast prawdopodobnie zostanie oddany do adopcji.

Policja aresztowała już gwałciciela na podstawie ustawy o ochronie dzieci przed przestępstwami seksualnymi. Przyznał się do winy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE