Oto nowa żywa Barbie! Powiększyła już wszystko, musisz ją zobaczyć

2021-05-15 10:27 Zofia Dąbrowska
Oto nowa żywa Barbie!
Autor: @the_real_bimboprincess/ INSTAGRAM Oto nowa żywa Barbie!

Jessy Bunny (20 l.) z Niemiec nową żywą Barbie! Powiększyła już sobie i przerobiła chyba wszystkie części ciała. A wszystko po to, by stać się podobną do plastikowej lalki Barbie. Jeszcze rok temu pobiła rekord, stając się nastolatką z największymi w Europie implantami piersi. Teraz zapewnia, że nawet rozmiar biustu K jej nie wystarcza i zdecydowanie nie jest to jej ostatnie słowo! Musisz zobaczyć tę Instagramową modelkę. Hit czy kit? Oceń sam!

"Chcę zamienić swoje ciało w lalkę Barbie z ekstremalnymi ustami, ekstremalnymi piersiami i ekstremalną pupą" - tak o swoich pasjach i życiowych celach mówi Jessy Bunny (20 l.) z Niemiec w wywiadzie dla "Daily Star". Instagramowa modelka zaczynała od rozmiaru piersi A, dziś jest to K. Rok temu, jeszcze jako 19-latka pobiła rekord, stając się nastolatką z największymi w Europie implantami piersi. Dziś zapewnia, że to absolutnie nie jest jej ostatnie słowo i że zamierza być jeszcze bardziej plastikowa. Ile pieniędzy wydała już na operacje?

NIE PRZEGAP: Zaginięcie Madeleine McCann. Tak wyglądałaby DZIŚ 18-letnia Madeleine!

Jessy Bunny przyznaje się do wydania około stu tysięcy złotych na powiększenie biustu, botoks, powiększenie ust, korekcję kości policzkowych i podbródka, a także liposukcję. Dziś mieszka w Austrii i całymi dniami wrzuca na Instagrama kolejne zdjęcia pokazujące kolejne stadia swojej ewolucji w lalkę. Jest jednak jedna rzecz, która spędza sen z powiek nowej żywej Barbie. "Mężczyźni piszą do mnie i fantazjują o byciu moimi sponsorami, ale w rzeczywistości nie chcą za nic płacić, tylko piszą o tym" - żali się Jessy Bunny.

NIE PRZEGAP: ROZSTANIE Meghan Markle i księcia Harry'ego?! Dawna kochanka udzieliła wywiadu

Otyłość pod skalpel - na czym polega operacja bariatryczna?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze