Paris Hilton została mamą! Dziedziczka fortuny nie była w ciąży

i

Autor: Shutterstock; Instagram/Paris Hilton Paris Hilton została mamą! Dziedziczka fortuny nie była w ciąży

Znamy płeć dziecka!

Paris Hilton została mamą! Dziedziczce fortuny pomógł "magik z Beverly Hills"

2023-01-25 13:16

41-letnia milionerka, celebrytka, była imprezowiczka i skandalistka, która zasłynęła sekstaśmą "1 Night in Paris", powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Rok po ślubie z przedsiębiorcą Carterem Reumem gwiazda poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że zostali rodzicami. Dziedziczka fortuny Hiltonów skorzystała z pomocy surogatki i "magika", którego poleciła jej Kim Kardashian.

Świat w szoku po tym, co w swoich mediach społecznościowych opublikowała Paris Hilton (41 l.) Celebrytka znana między innymi z incydentów z narkotykami i prowadzeniem auta po alkoholu, a także z sekstaśmy "1 Night in Paris", została matką. Na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym widać jak ściska maleńką dłoń, i napisała: "Już teraz kochamy Cię bardziej, niż da się to opisać".

Paris Hilton ma dziecko. Pomógł "magik z Beverly Hills"

Synek gwiazdy i jej męża, przedsiębiorcy Cartera Reuma (41 l.), z którym przed rokiem wzięła ślub, przyszedł na świat za pośrednictwem surogatki, a najlepszego lekarza, dr. Andy'ego Huanga, "magika z Beverly Hills", który specjalizuje się w zapłodnieniach in vitro, poleciła jej przyjaciółka, Kim Kardashian, która w ten sam sposób powitała na świecie troje z czwórki swoich dzieci z Kanye Westem. Dla dziedziczki fortuny Hiltonów chłopczyk jest pierwszym dzieckiem. Jej mąż natomiast ma już 10-letnią córkę, z którą widział się… raz. 

Paris Hilton" "Marzyłam, by zostać matką"

"Bycie matką zawsze było moim marzeniem i jestem bardzo szczęśliwa, że ​​Carter i ja się odnaleźliśmy. Jesteśmy bardzo podekscytowani założeniem naszej rodziny, a nasze serca eksplodują miłością do naszego małego chłopca" - powiedziała w oficjalnym oświadczeniu dla magazynu "People". Paris Hilton jest prawnuczką Conrada Hiltona, założyciela jednej z najbardziej znanych na świecie sieci hoteli. 

Sonda
Czy Paris Hilton wygląda młodo?
Kąpiel niemowlęcia - o czym warto pamiętać? M jak mama

Dlaczego jednym udaje się osiągnąć sukces w sieci, a inni biją głową w mur?

Odsłaniamy tajemnice influencerów. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany