Seria ataków pedofilów na plażach

i

Autor: shutterstock

Horror na początku wakacji!

Pedofile atakują dzieci na znanej plaży! 10 i 11-latka to kolejne ofiary

2023-06-26 19:30

Przerażająca seria seksualnych napaści na dzieci na znanej plaży! Policja zatrzymała jedną osobę, ale poszukiwanych jest więcej osób. Ostatnie ofiary to dziewczynki w wieku 10 i lat, które pływały w okolicy molo. Podpłynął do nich mężczyzna i obrzydliwie je napastował. Do ataków dochodzi w biały dzień, czasem w tłumie ludzi! Jak to możliwe?

Seria ataków pedofilów na dzieci kąpiące się przy plaży! Ostatnie ofiary miały tylko 10 i 11 lat

Seria pedofilskich napadów na popularnej plaży w Wielkiej Brytanii! Policja z Dorset pilnie poszukuje kolejnych sprawców. Ataki mają miejsce w miejscowości Bournemouth położonej na południowym krańcu Wysp Brytyjskich, nad Kanałem La Manche, gdzie gromadzą się w słoneczne dni tłumy plażowiczów. Do ostatniego napadu doszło tam w niedzielę, 25 czerwca. Dwie roztrzęsione dziewczynki w wieku 10 i 11 lat opowiedziały policjantom, co je spotkało, kiedy kąpały się w morzu przy samym molo. Nagle podpłynął do nich jakiś mężczyzna i zaczął dotykać ich w ohydny sposób, a potem uciekł. Był środek dnia, tuż przed godziną 16. Na szczęście policjantom udało się namierzyć i zatrzymać podejrzanego o ten czyn 43-latka. Jest to jednak wierzchołek góry lodowej.

Grupa mężczyzn wykorzystała seksualnie 17-latka, 15-latka zgwałcona w tłumie ludzi. Koszmar w Bournemouth

Jak pisze "Daily Mail", seksualnych ataków na nieletnie ofiary było na Bournemouth Beach więcej. Na początku czerwca grupa mężczyzn napastowała seksualnie 17-letniego chłopca, który kąpał się w morzu. Osób tych nie udało się jeszcze złapać. Za kratki trafił za to 19-latek oskarżony o zgwałcenie 15-latki w morzu na oczach tysięcy plażowiczów. „Policjanci apelują do świadków lub kogokolwiek, kto ma informacje w tej sprawie, o zgłoszenie się w związku z dwiema napaściami na tle seksualnym w Bournemouth Beach" - przekazał DM rzecznik policji w Dorset.

Sonda
Jaka kara powinna spotkać pedofila?

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Czy to państwo ma dostęp do morza? Grube ryby zdobędą komplet punktów

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Czy Czechy mają dostęp do morza?
Polacy KLNĄ na drożyznę nad morzem. KEBAB 25 złotych! ZŁODZIEJSKIE Państwo!| Komentery