Pierogi zabiły człowieka! Chciał zjeść 150, upadł po stu

i

Autor: Archiwum

Szok!

Pierogi zabiły człowieka! Chciał zjeść 150, upadł po stu

2023-07-30 8:00

Sto pierogów pokonało dorosłego mężczyznę! Do tego nieoczekiwanego dramatu doszło w Indiach, w miejscowości Sihorwa w jednej z restauracji podającej pierogi zwane momo. Vipin Kumar Paswan (+ 23 l.) założył się z przyjaciółmi o równowartość 50 złotych, że zje 150 pierogów. Koniec tego wyzwania był szokujący!

23-latek założył się z kolegami, kto zje więcej pierogów. Mężczyzna pochłonął ich sto i umarł w restauracji

Początkowo to miał być zwyczajny obiad w gronie kolegów. Vipin Kumar Paswan (+ 23 l.), Hindus z miejscowości Sihorwa prowadzący punkt naprawy telefonów, wyskoczył na lunch ze znajomymi. Poszli do restauracji, która serwuje pierogi, a konkretnie pierogi momo, które są typowo azjatyckim specjałem. Mężczyźni zasiedli do stołu, a wtedy 23-latek wpadł na dziwny, a jak się potem okazało, również tragiczny w skutkach pomysł. Otóż Vipin Kumar Paswan zaproponował, by rywalizować ze sobą na ilość zjedzonych pierogów. Ten, kto zje ich 150, dostanie tysiąc rupii - takie wyzwanie rzucił kolegom 23-latek. Tysiąc rupii to równowartość zaledwie 50 złotych. Mężczyźni zabrali się ochoczo do pałaszowania pierogów momo.

100 pierogów zabiło człowieka. Chciał ich zjeść 150

Vipin Kumar Paswan wyraźnie prowadził w tej konkurencji. Pochłaniał pieroga za pierogiem! Wyglądał przy tym na całkowicie zdrowego i nic nie wskazywałlo na to, że lada moment dojdzie do tragedii pośrodku restauracji. Ale wszystko zmieniło się w momencie, w którym 23-latek przełknął setnego pierożka momo. Wtedy osunął się na ziemię i stracił przytomność. Lekarz wezwany na miejsce stwierdził zgon. Pierogi zjedzone w nadmiarze zabiły człowieka!

Sonda
Pierogi ruskie czy z kapustą i grzybami?

Quiz. Połącz potrawę z krajem. Niewiele osób zdobędzie 6 punktów!

Pytanie 1 z 10
Poutine to przekąska z frytek, sera i sosu pieczeniowego, którą zajadają się mieszkańcy:
Test polskich pierogów w Katarze! Byliśmy w restauracji "Polka" w Doha