Pies za kierownica

i

Autor: zdjecie ilustracyjne/Shutterstock

Szok!

Pies siedział za kierownicą jadącego samochodu. Policjanci przecierali oczy ze zdumienia

2023-09-30 21:27

Pies za kierownicą samochodu? Trzeba przyznać, że to dość rzadki widok. Policja drogowa na Słowacji zatrzymała jadący samochód, za którego kierownicą... siedział pies. Choć właściciel przekonywał, że zwierzak nagle wskoczył mu na kolana, policja odrzuciła jego tłumaczenia.

Do tej niezwykłego, a przede wszystkim niebezpiecznego incydentu, opisanego w sobotę przez BBC, doszło w miejscowości Szterusy w północno-zachodniej Słowacji. Kadry opublikowane przez policję pokazują, że na miejscu kierowcy w samochodzie marki Skoda siedzi pies myśliwski. Funkcjonariusze przyznali, że nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyli na radarze psiego "kierowcę". Zdjęcie psa siedzącego za kierownicą skody znajduje się pod artykułem.

Właściciel przekonywał, że jego pupil nagle wskoczył mu na kolana. Policja nie przyjęła tych wyjaśnień, bo na nagraniu nie widać żadnego nagłego ruchu w kabinie. Komentując incydent policja podkreśliła, że zwierzęta przewożone autem muszą być należycie zabezpieczone, bo nawet niewielki zwierzak może w trakcie jazdy stworzyć zagrożenie dla życia i zdrowia.

Właściciel auta został ukarany mandatem za naruszenie przepisów ruchu drogowego.

Sebastian Karpiel-Bułecka w ogniu krytyki. Pokazał psa i podpadł
Sonda
Czy zdarzyło ci się kiedyś zostawić psa zbyt długo w aucie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany