Miss Szkocji 2022

i

Autor: Archiwum prywatne Miss Szkocji 2022

Skandal w biały dzień!

Pijana Miss wyrzucona z imprezy sportowej! Szokujące wideo

2023-06-22 8:20

Przyszła pijaniutka na mecz rugby i zaczęła się awanturować! Miss Szkocji dopiero co otrzymała koronę najpiękniejszej, a teraz pokazała swoją drugą, nieznaną twarz. Świat obiegło wideo, na którym szamocząca się i ledwo stojąca na nogach Lucy Sophia Thomson (27 l.) jest niemal wynoszona z imprezy przez ochroniarzy...

Szok w Miss World! Pijana Miss Szkocji urządziła awanturę na meczu w Edynburgu

Skandal w Miss World! Kandydatka Szkocji okazała się... meczową awanturnicą. Doprawdy nikt nie spodziewał się tego po pięknej blond gwieździe, która dopiero co wystrojona od stóp do głów rozsyłała uśmiechy i przyjmowała koronę najpiękniejszej. Lucy Sophia Thomson (27 l.) uchodziła wśród jurorów i fanów za symbol klasy i elegancji, a tymczasem... Wszystko wydało się podczas meczu rugby w Edynburgu, na który 27-letnia miss poszła ze znajomymi. Piękność musiała wychylić wiele szampana na trybunach, bo w pewnym momencie zaczęła awanturę! Jak pisze Daily Star, Lucy Sophia Thomson słaniała się na nogach i wykrzykiwała rasistowskie komentarze pod adresem jednego ze znajomych.

Fani wzywają do odebrania korony Miss Szkocji. Ona nie zamierza jej oddawać!

Ludzie wezwali policję, a ochroniarze wyprowadzili nietrzeźwą królową piękności z imprezy sportowej. Czy raczej wynieśli, bo Miss Szkocji nie była w stanie iść o własnych siłach i szamotała się z ochroną. Na Instagramie Thomson natychmiast pojawiły się wpisy oburzonych fanów, ale 27-latka kasowała je, zaś potem ukryła swoje konto. Fani domagają się odebrania tytułu pijanej miss, ale ona nadal nie zamierza tego robić. Kto wie, może będzie szamotać się z jurorami Miss World, gdy spróbują zabrać jej koronę?

Sonda
Czy uważasz, że wybory miss są ustawiane?

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz stare odcinki "Klanu"? Quiz dla znawców tematu!

Pytanie 1 z 10
Pięć postaci z "Klanu" to rodzeństwo. Jakie to postaci?
Przedwojenne miss. Tragiczne losy najpiękniejszych Polek. Niezapomniani