Akt zgonu

i

Autor: AP Akt zgonu

Śmierć królowej Elżbiety II

PILNE. Podano przyczynę śmierci królowej Elżbiety II! Rodzina królewska pokazała dokumenty

2022-09-30 13:14

Akt zgonu królowej Elżbiety II został pokazany brytyjskim poddanym! To pierwszy przypadek w dziejach, kiedy brytyjska rodzina królewska zdecydowała się na taki krok. W dokumencie widnieje przyczyna śmierci Elżbiety II. Co bezpośrednio spowodowało odejście ukochanej królowej Brytyjczyków? Oto opinia lekarzy!

Przyczyna śmierci Elżbiety II. Ujawniono akt zgonu królowej. Wiadomo, co stwierdzili lekarze

Śmierć królowej Elżbiety II była wstrząsem dla wielu brytyjskich poddanych i dla członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Informację o odejściu monarchini podano 8 września wieczorem. Pogrzeb królowej Elżbiety II odbył się 19 września. Początkowo nie było wiadomo zbyt wiele o ostatnich chwilach Elżbiety II. Przed jej śmiercią informowano o tym, że królowa ma problemy z poruszaniem się, jednak nikt nie wspominał o poważnych, bezpośrednio zagrażających życiu chorobach, na przykład o nowotworach. Co więc dokładnie sprawiło, że do ostatnich chwil zachowująca przytomność umysłu i chęć do działania Elżbieta II zmarła? Teraz już wszystko wiadomo. Akt zgonu królowej Elżbiety II został pokazany brytyjskim poddanym! To pierwszy przypadek w dziejach, kiedy brytyjska rodzina królewska zdecydowała się na taki krok. W dokumencie widnieje przyczyna śmierci Elżbiety II.

"Podeszły wiek" przyczyną śmierci królowej Elżbiety. Gdzie znajduje się jej grób?

Co bezpośrednio spowodowało odejście ukochanej królowej Brytyjczyków? Jak się okazuje, jako przyczynę zgonu Elżbiety II w dokumencie wpisano "podeszły wiek". To nie żadna zatajana przed ludźmi ciężka choroba, ale tylko i wyłącznie starość spowodowała śmierć monarchini. Królowa Elżbieta II 19 września wieczorem po wielkich, całodziennych uroczystościach pogrzebowych spoczęła na zamku w Windsorze w kaplicy św. Jerzego tuż obok miejsca pochówku swojego męża księcia Filipa, rodziców oraz siostry, Małgorzaty.

Akt zgonu

i

Autor: AP Akt zgonu
Sonda
Czy Karol będzie dobrym królem?

QUIZ. Co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? NOWY test tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się syn Meghan Markle i księcia Harry'ego?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Listen to "Wielka Brytania po śmierci Elżbiety II. Co zmieni się na królewskim dworze?" on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki