Poćwiartowała kochanka po seksie. Głowę i penisa schowała w wiadrze

i

Autor: Shutterstock; Facebook Poćwiartowała kochanka po seksie. Głowę i penisa schowała w wiadrze

Rusza szokujący proces

Poćwiartowała kochanka podczas seksu! Głowę i penisa schowała w wiadrze

2023-01-11 13:37

Potworna zbrodnia znalazła finał na ławie sądowej! Oskarżoną jest Taylor Denise Schabusiness (25 l.), która podczas podsycanej narkotykami orgii sado-maso zamordowała swojego kochanka, jednocześnie go mordując. Potem uprawiała seks ze zwłokami. Policji powiedziała, że zrobiła to, bo sprawiało jej to przyjemność.

Obcięła kochankowi głowę, uprawiała seks ze zwłokami. 25-latka odpowie przed sądem za straszną zbrodnię

Trudno nie czuć przerażenia, czytając o tej potwornej zbrodni! Doszło do niej w lutym ubiegłego roku w Stanach Zjednoczonych. Taylor Denise Schabusiness (25 l.), znana policji przestępczyni, zdjęła z nogi bransoletkę elektroniczną i postanowiła uciec wymiarowi sprawiedliwości. Jej celem były narkotyki i seks, a jak się potem okazało, także zabójstwo. 25-latka umówiła się na spotkanie ze swoim rówieśnikiem Shadem Thyrionem. On także był już znany policji, między innymi z powodu narkotyków. Para poszła do domu należącego do matki mężczyzny w Green Bay w stanie Wisconsin, by tam ćpać i uprawiać seks. Jak potem zeznała Taylor Denise Schabusiness, bawili się w gry sado-maso. W pewnym momencie kobieta wzięła nóż i zaczęła mordowanie. Obcięła ofierze głowę i penisa, po czym włożyła je do wiadra. Resztę poćwiartowanych zwłok ukryła w różnych miejscach w domu i w samochodzie. Przyznała podczas przesłuchania, że uprawiała seks także ze zwłokami swojej ofiary.

Zabiła podczas seksu i poćwiartowała zwłoki kochanka. Policji powiedziała, że zrobiła to dla przyjemności

Jak gdyby wszystko to nie było już wystarczająco makabryczne, głowę w wiadrze odkryła po powrocie do domu matka ofiary. To ona wezwała policję. Zatrzymana 25-latka nie stawiała oporu i nie okazywała skruchy. Powiedziała policjantom, że "będą mieć dużo zabawy podczas szukania części ciał" i że zrobiła to wszystko, bo sprawiało jej to przyjemność. Badania psychiatryczne wykazało, że jest poczytalna, choć bywała hospitalizowana z powodu stanów psychotycznych po zażyciu narkotyków. Obrońcy przekonują, że ich klientka jest chora psychicznie i nie rozumie swoich czynów.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?

QUIZ. Czy znasz polskie powieści kryminalne? Nawet najwięksi fani mają problem z pytaniem numer 5

Pytanie 1 z 12
Na początek coś łatwego. Który z autorów stworzył prawniczkę Joannę Chyłkę?
Karl Pfeffer stanął przed sądem. Opowiadał jak udusił i poćwiartował własną matkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany