Pokroili Polaków w Meksyku! Zwabili ich pracą i pobrali NARZĄDY?

2021-02-26 14:10 zw

To historia jak z najstraszniejszego horroru! Trzech Polaków zostało zwerbowanych do pracy w Meksyku, ale na miejscu zamiast zatrudnienia czekał ich potworny los. Jeden zginął, dwóch zostało okaleczonych i przeżyło. Najprawdopodobniej pobrano im narządy do przeszczepów. Zarówno polskie władze, jak i ambasada w Meksyku potwierdzają, że w kraju tym doszło do zbrodni, a ofiary to Polacy, ale nie ma jeszcze penwości w kwestii wyciętych organów.

"Poleciłem, by śledztwem w sprawie zabójstwa młodego Polaka w Meksyku i usiłowaniem zabójstwa drugiego naszego rodaka, zajęła się Prokuratura Okręgowa w Krakowie" - napisał na Twitterze minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Zarówno polskie władze, jak i ambasada w Meksyku potwierdzają, że w kraju tym doszło do zbrodni, a ofiary to Polacy. Trzech mężczyzn w wieku około 20 lat miesiąc temu zostało zwabionych do Meksyku obietnicą pracy.

NIE PRZEGAP: Wybuchy Etny widać już z KOSMOSU! Rośnie zagrożenie, tak źle nie było od dawna

Niespodziewanie rodzina jednego z nich dostała informację o jego śmierci. Drugi Polak jest w śpiączce, trzeci wrócił już do kraju. Zgodnie z nieoficjalnymi ustaleniami Onetu mężczyznom wycięto organy. Jeden z tych, który przeżył, miał stracić nerkę. Według „Dziennika Zachodniego” ofiara śmiertelna to 20-latek z Marcinowic pod Tarnowem.

NIE PRZEGAP: ATAK USA na Iran! Joe Biden wydał rozkazy, spadły rakiety. Będzie wojna?

Express Biedrzyckiej - Marcin Horała: Ziobro bez PiS nie istnieje
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze