Anglia: Polak PODERŻNĄŁ gardło żonie i córce NA OCZACH dzieci [ZDJĘCIA]

2020-06-03 12:49 mw
Anglia: Polak poderżnął gardło żonie i córce NA OCZACH dzieci
Autor: Facebook

Brutalny mord w Wielkiej Brytanii! 39-letni Polak, Marcin Z., został aresztowany. Postawiono mu dwa zarzuty morderstwa. Mężczyzna miał poderżnąć gardło swojej żonie, a także 18-letniej córce. Wszystko widziały jego dwie córeczki w wieku 5 i 6 lat.

Makabryczne wieści z miejscowości Wessex Road niedaleko Sailsbury. Polak Marcin Z. mieszkający w Anglii od wielu lat z zimną krwią zamordował swoją 40-letnią żonę, Anetę, i 18-letnią córkę Nikolettę. Wiadomo, że do tragedii doszło popołudniu w poniedziałek w ich domu. Policja ustala jaki był motyw morderstwa, wiadomo jedynie, że tuż przed morderstwem sąsiedzi usłyszeli, jak 40-latka pyta męża, gdzie są jej dzieci. Doszło do awantury, a krzyki paraliżowały całą okolicę. Usłaszano też, że młodsze córki małżeństwa w wieku 5 i 6 lat zaczęły płakać. Mężczyzna uciekł z domu, ale dopadli go sąsiedzi, którzy oddali w ręce policji. 

Wiadomo, że młodsze córeczki widziały, jak ojciec morduje mamę i ich siostrę. Jeden z sąsiadów zaopiekował się dziewczynkami, które powtarzały mu w kółko „pociął mamusię, pociął mamusię”. Ani sąsiadom, ani lekarzom, którzy przybyli na miejsce nie udało się uratować życia wykrwawiającym kobietom. W środę usłyszał dwa zarzuty morderstwa. Nie jest jasne, czy mężczyzna leczył się psychiatrycznie lub czy był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. 

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze