Heidi bawi i wychowuje

Półnaga Heidi Klum uczy, jak kąpać się w upał! Seksowny instruktaż gwiazdy

2023-07-18 14:00

Heidi Klum (50 l.) uczy, bawi i wychowuje! Zapobiegliwa top modelka naprawdę dba o swoich fanów. Niemiecka gwiazda została przyłapana na romantycznych włoskich wakacjach ze swoim młodszym o 16 lat mężem Tomem Kaulitzem (34 l.). Przy tej okazji postanowiła zrobić seksowny instruktaż kąpieli w morzu podczas nieziemskich upałów.

Heidi Klum pokazała, jak wchodzić na wakacjach do morza podczas wielkich upałów. Gwiazda sumiennie naucza swoich fanów

Zdawałoby się, że życie Heidi Klum (50 l.) to sama beztroska i same rozkosze. Gwiazda raz po raz przyłapywana jest na wakacjach, za każdym razem igra w skąpym bikini i baraszkuje radośnie ze swoim młodszym o 16 lat mężem Tomem Kaulitzem (34 l.). Jednak teraz niemiecka top modelka udowodniła, że jest nie tylko wesoła, ale i zapobiegliwa. Heidi Klum potrafi wykorzystać każdą okazję do tego, by nauczać swoich fanów o bezpieczeństwie podczas wypoczywania nad wodą w wakacje. Gdy modelka ujrzała paparazzich uwieczniających jej zabawy z mężem na Sardynii, szybko obmyśliła seksowny instruktaż. Pokazała krok po kroku, że podczas nieludzkich upałów, jakie teraz panują na południu Europy, należy wchodzić do wody stopniowo, tak by nie doznać szoku termicznego. Przypomniała, by raczyć się chłodnymi napojami, a po kąpieli odpocząć w cieniu parasola.

Heidi Klum. Ikona lat dziewięćdziesiątych

Heidi Klum to jedna z najsławniejszych modelek wszech czasów. W latach dziewięćdziesiątych była jedną z największych gwiazd, a i teraz mimo upływu lat jest nadal symbolem seksu. Zaczynała karierę jako 18-latka, kiedy wygrała konkurs magazynu Petra. Pracowała w Paryżu, potem wyjechała do USA, gdzie została Aniołkiem Victoria's Secret. Dla sławnej bieliźniarskiej firmy pracowała do 2010 roku. Ma za sobą mnóstwo sesji dla prestizowych magazynów takich jak Vogue czy Elle. Heidi Klum nie schodzi z pierwszych stron gazet za sprawą amerykańskiej edycji "Top Model", w której pracowała jako jurorka.

Heidi Klum. Trzech mężów i troje dzieci. Z kim była i jest związana gwiazda?

Jest o niej głośno także z racji życia prywatnego. Cztery lata temu wzięła ślub z młodszym o 16 lat piosenkarzem Tomem Kaulitzem, znanym niegdyś z zespołu Tokio Hotel. To jej trzeci mąż, pierwszym był Ric Pipino (1997-2002), drugim piosenkarz Seal (2005-2014), w międzyczasie była związana z Flavio Briatore, z którym ma 19-letnią córkę Leni, także modelkę. Z kolei z Sealem Heidi ma dwóch synów, 18-letniego Henry'ego i 17-letniego Johana.

Sonda
Wybierasz wakacje nad morzem czy w górach?

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? Nie ma wstydu powyżej 6/10!

Pytanie 1 z 10
"Cornflower" to...
Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!
Nasi Partnerzy polecają