Poznamy prawdę o UFO za PÓŁ ROKU! PENTAGON i FBI odtajnią dokumenty

2021-01-08 13:00 zw
Prezydenci i kosmici
Autor: Shutterstock

Stany Zjednoczone już za pół roku ujawnią światu wszystko, co wiedzą na temat UFO! Pentagon i FBI zostały do tego zobowiązane... ustawą. Tak, chociaż aż trudno w to uwierzyć, w nowej amerykańskiej ustawie budżetowej znalazł się zapis o funduszach na badania nad UFO i konieczności ujawnienia tego, co ministerstwo obrony już o nim wie.

To już nie są bajki! Ufologia najwyraźniej na naszych oczach przechodzi ze sfery domysłów i teorii spiskowych do oficjalnych rozważań rządowych. Amerykański Kongres zatwierdził liczącą sobie 5593 stron ustawę budżetową, w której znalazły się zapisy o funduszach przeznaczonych na badania nad UFO oraz o... konieczności odtajnienia wszystkiego, co i FBI wiedzą o niezidentyfikowanych obiektach latających.

NIE PRZEGAP: KATASTROFA UFO na Hawajach?! NIEBIESKI obiekt spadł z nieba. ZDJĘCIA

NIE PRZEGAP: KOSMICI się do nas dodzwonili! Ale nie wiemy, o co im chodzi

Będą zobowiązane zrobić to w ciągu pół roku. Oznacza to, że już za około 180 dni ludzkość może poznać szokującą prawdę o kosmitach. Już wcześniej Pentagon nas na to przygotowaywał, odtajniając słynne nagrania spotkań amerykańskich pilotów wojskowych z tajemniczymi obiektami, których zachowanie przeczyło znanym nam prawom fizyki. Niedawno emerytowany generał z Izraela powiedział z kolei w wywiadzie, że rząd USA od dawna wie o istnieniu życia pozaziemskiego i ma kontakt z kosmitami. 

Rakieta Elona Muska EKSPLODOWAŁA! 800 MILIONÓW zniszczone w sekundę
Najnowsze