Pracownik szpitala brutalnie zgwałcił 17-latkę. Dziewczyna była po operacji nowotworu

i

Autor: Shutterstock

Na sali był ktoś jeszcze

Pracownik szpitala brutalnie zgwałcił nastolatkę po operacji. Horror trwał godzinę

2023-07-12 11:03

42-letni mężczyzna, który w jednym ze szpitali w Niemczech odpowiadał za transport pacjentów, brutalnie zgwałcił 17-latkę dochodzącą do siebie po operacji onkologicznej. Dramat dziewczyny trwał ponad godzinę, błagała oprawcę, by przestał, wołała o pomoc, on bił ją i dusił. Szczegóły zbrodni są wstrząsające, gwałciciel tłumaczył się w szokujący sposób!

Do potwornych wydarzeń doszło w czerwcu 2021 roku w szpitalu w niemieckim Offenbachu. 17-latka chora na raka piersi przeszła operację wycięcia guza, po czym została przewieziona na salę pooperacyjną. W szpitalu za transport pacjentów na salę operacyjną i z powrotem odpowiadał między innymi 42-letni Tuncay Y. To właśnie on dopuścił się odrażającej zbrodni. Jak informuje "Bild", mężczyzna wszedł na salę, na której leżała wciąż oszołomiona narkozą 17-latka i brutalnie ją zgwałcił

17-letnia pacjentka zgwałcona na sali pooperacyjnej

"Pobił i dusił 17-latkę, po czym dwukrotnie zgwałcił ją oralnie. Nastolatka płakała , prosiła o pomoc, błagała, by przestał, ale on tego nie zrobił" - czytamy. Gehenna dziewczyny trwała ponad godzinę, co więcej na sali razem z nią leżała inna nastoletnia pacjentka, która także wybudzała się z narkozy. Oprawca zabrał jej telefon, groził, kazał się odwrócić. Dziewczyna także próbowała wezwać pomoc, ale była zbyt słaba po operacji. 

Horror w szpitalu. Gwałcił chorą nastolatkę

Gdy 42-latek wpadł w ręce policji początkowo wypierał się napaści. W końcu jednak przyznał, że doszło do stosunku, tłumaczył jednak, że 17-latka tego chciała, że odbyło się to za jej przyzwoleniem, bo "była między nimi chemia" i "mieli zamiar spotykać się prywatnie". Kilka dni temu zakończył się proces oprawcy. Sąd rejonowy w Darmstadt skazał Tuncaya Y. na pięć lat i trzy miesiące więzienia.

Sonda
Jaka kara za zgwałcenie 14-latki?
Prawomocny wyrok dla Zygmunta W., oskarżonego o gwałty na kilkuletniej wnuczce
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany