Próbowali pochować pacjentkę żywcem! 90-latka leżała już w trumnie

i

Autor: Shutterstock Próbowali pochować pacjentkę żywcem! 90-latka leżała już w trumnie

Horror

Próbowali pochować pacjentkę żywcem! 90-latka leżała już w trumnie

2023-09-22 22:49

W głowie się nie mieści! Próbowali pochować starszą pacjentkę szpitala żywcem! Kobieta leżała już w trumnie i prawdopodobnie zostałaby złożona do grobu, gdyby przed uroczystością pogrzebową pracownicy cmentarza ze zdziwieniem nie stwierdzili, że 90-latka oddycha! Ruszyło śledztwo w tej sprawie.

Próbowali pochować pacjentkę żywcem

Horror rozegrał się w Hiszpanii. Oddział ds. zabójstw policji w Saragossie na północnym wschodzie kraju uruchomił śledztwo w sprawie próby pochowania żywcem pacjentki szpitala w tym mieście.

Władze wymiaru sprawiedliwości Aragonii potwierdziły bowiem w piątek, 22 września, że badane są okoliczności orzeczenia przez pracowników szpitala zgonu pozostającej przy życiu pacjentki.

Jak potwierdzają śledczy, pod uwagę, brane są dwie wersje zdarzeń, do których doszło w poniedziałek wieczorem (18 września) w szpitalu San Juan de Dios w Saragossie, gdzie przebywała 90-letnia kobieta.

"Doszło albo do błędnej oceny stanu zdrowia pacjentki, albo do zaniedbania ze strony personelu medycznego" - poinformował regionalny dziennik „El Periodico de Aragon”.

Smutny finał historii

Gazeta dodała, że po stwierdzeniu przez pracowników cmentarza Torrero w Saragossie, że złożona w trumnie starsza kobieta oddycha, zaalarmowane zostały władze placówki medycznej, w której kobieta była wcześniej hospitalizowana. Niebawem też seniorkę przewieziono do szpitala.

Niestety, finał ten historii jest smutny. Według regionalnego dziennika powrót do placówki medycznej nie pomógł uratować 90-latki. We wtorek wieczorem (19 września) władze szpitala w Saragossie ogłosiły, że kobieta zmarła.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany