Depp, Rich

i

Autor: East News Depp, Rich

Nowy romans gwiazdora

Przegrała mu proces, zostali parą! Johnny Depp ma romans z jedną ze swoich prawniczek

2022-09-28 13:50

Gwiazdor Hollywood zapałał uczuciem do jednej ze swoich prawniczek! Johnny Depp (59 l.) najwyraźniej nie ma do niej żalu o przegrany proces, wytoczony w 2020 roku "The Sun" za nazwanie go "katem żony". Jak donosi "Page Six", aktor i pani adwokat Joelle Rich (37 l.) zaczęli randkować i traktują swój związek poważnie.

Johnny Depp naprawdę ma romans ze swoją prawniczką! Ale z tą, która... przegrała mu proces

Przegrał proces, wygrał miłość! Świat obiegają plotki o nowym romansie Johnny'ego Deppa (59 l.). Gwiazdor miał zapałać uczuciem do jednej ze swoich prawniczek... Ostatnie lata Johnny Depp spędził w dużej mierze w sądach, gdzie walczył z byłą żoną Amber Heard. Drugi proces, jaki wytoczył jej za zniesławienie, udało mu się wygrać, ale ten pierwszy, wytoczony "The Sun" za nazwanie go "katem żony", przegrał w 2020 roku. Jednak najwyraźniej nie ma o to żalu do swojej ówczesnej prawniczki, Joelle Rich (37 l.). Jak donosi "Page Six", gwiazdor i pani adwokat zaczęli randkować i traktują swój związek poważnie. Wcześniej plotkowano o rzekomych flirtach Deppa z inną prawniczką reprezentującą go podczas wygranego procesu, ale pogłoski te nie potwierdziły się.

Amber Heard i Johnny Depp. Historia miłości, rozwód i procesy

Amber Heard i Johnny Depp poznali się na planie filmowym, jak wiele innych aktorskich par. Było to w 2011 roku, kiedy kręcili wspólnie film "Dziennik zakrapiany rumem". Wkrótce Depp ogłosił rozstanie ze swoją wieloletnią partnerką, aktorką i piosenkarką Vanessą Paradis i początek związku z Amber. Aktorska para szybko zaręczyła się, a ślub wzięli 3 lutego 2015 roku. Zaledwie rok później świat obiegły zdjęcia Amber Heard z podbitym okiem. Aktorka wniosła o rozwód i oskarżyła męża o znęcanie się nad nią. Depp wszystkiemu zaprzeczał. Rozwód sfinalizowano w 2017 roku, w 2018 Amber w felietonie pisała o przemocy ze strony byłego partnera, nie wymieniając jednak Deppa wprost. Kariera aktora legła w gruzach.

Gwoździem do trumny okazał się proces, jaki w obronie swojego dobrego imienia wytoczył aktor byłej żonie i prasie, która nazwała go "katem żony". Proces ten jednak przegrał, ponieważ sędzia uznał, iż są dowody na to, że faktycznie uderzył Amber Heard i to kilkanaście razy. Potem Depp wytoczył Amber nowy proces. Gwiazdor domagał się od aktorki 50 milionów odszkodowania za zniesławienie i zniszczenie jego kariery, ona z kolei żąda 100 milionów za nazwanie jej kłamczuchą. Sędzia ostatecznie przyznał rację Deppowi, choć przyznał mu "tylko" 10 milionów dolarów odszkodowanie, które teraz musi zapłacić Amber.

Sonda
Co sądzisz o werdykcie w sprawie Johnny Depp kontra Amber Heard?

Największe skandale w show-biznesie

Pytanie 1 z 6
Kogo Madonna pocałowała na scenie podczas gali MTV Awards w 2003 roku?
M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek rzuci się w ramiona Kamili! Sekretny romans Zduńskiego z prawniczką będzie miał ciąg dalszy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają