Przekłuła uszy noworodkowi i wrzuciła film! Na Tik Toku zawrzało

2022-01-20 20:44
Przekłuła uszy noworodkowi i wrzuciła film! Na Tik Toku zawrzało
Autor: shutterstock(2) Użytkowniczka Tik Toka znana jako london.babygray_ przekłuła uszy synkowi, co nie spodobało się internautom, zdj. ilustracyjne

Użytkowniczka Tik Toka znana jako london.babygray_ przekłuła uszy synkowi. Kobieta nie omieszkała też wrzucić do internetu filmu, na którym widzimy m.in. płaczącego w czasie zabiegu noworodka. Na użytkowniczkę Tik Toka wylała się fala oburzenia, a internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Przekłuwanie uszu dziecka tak wcześnie może doprowadzić do alergii.

Przekłuła uszy noworodkowi i wrzuciła film! Na Tik Toku zawrzało

Jak informuje dziendobry.tvn.pl, fala krytyki spotkała użytkowniczkę Tik Toka, która przekłuła uszy noworodkowi. Kobieta posługująca się psudonimem london.babygray_ nie dość, że sama przyznała się do tego śledzącym ją osobom, to jeszcze wrzuciła do sieci filmik, na którym widać, jak jej synek płacze w trakcie zabiegu. To nie wszystko, bo po przekłuciu przez kosmetyczkę uszu noworodka, matka dziecka uśmiecha się szeroko i mówi, że "to urocze". Zdecydowana większość internautów jest oburzona zachowaniem użytkowniczki Tik Toka, w niewybredny sposób komentują decyzję matki noworodka. Jak mówi portalowi WP abcZdrowie dr n. med. Joanna Matysiak, może to mieć poważne konsekwencje dla dziecka w przyszłości, które mogą się w dodatku powtarzać.

- Z badań wynika, że im wcześniej dziecko ma przekłute uszy, tym większe ryzyko alergii kontaktowej występującej w przyszłości. Biorąc pod uwagę badania i moje doświadczenie jako alergologa, odradzam wszystkim rodzicom przekłuwanie uszu dziecka, dopóki nie skończy piątego roku życia - mówi WP abcZdrowie kobieta.

Sonda
Czy przekłulibyście uszy swojemu dziecku?
Poradnik Zdrowie: szczepienie dzieci przeciwko COVID-19
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE