Przerażająca katastrofa! Samolot wpadł w poślizg i rozbił się na dwie części. Wszystko się nagrało!

i

Autor: screen

Straszne wideo

Przerażająca katastrofa! Samolot wpadł w poślizg i rozbił się na dwie części. Wszystko się nagrało!

2023-07-13 13:58

Do mrożących krew w żyłach scen doszło kilka dni temu na lotnisku w Somalii. Samolot pasażerski, który właśnie wylądował na płycie, nagle wpadł w poślizg i dosłownie wbił się w murowane ogrodzenie. Po mediach społecznościowych rozeszło się przerażające nagranie, na którym widać moment uderzenia. To cud, że nikt tam nie zginął!

Gdy ogląda się to nagranie, trudno uwierzyć, że wszyscy wyszli z tej katastrofy cało. Media na całym świecie udostępniają wideo, na którym widać moment, gdy samolot, jaki chwilę wcześniej wylądował na lotnisku w Somalii, jedzie po pasie startowym i nagle wpada w poślizg. Maszyna zaczyna się obracać, by ostatecznie z całym impetem wbić się w murowane ogrodzenie lotniska. Na nagraniu wygląda to tak, jakby samolot został przecięty na pół.

Somalia. Przerażający wypadek samolotu

Po chwili samolot o własnych siłach opuszczają niektórzy pasażerowie. Części z nich trzeba było pomóc, jak jednak przekazały somalijskie służby, nikt nie zginął, a obrażenia, jakie odniosło kilka osób, były niewielkie. Przedstawiciel Halla Airlines, linii lotniczych, do których należała maszyna powiedział, że w czasie, gdy doszło do wypadku, na pokładzie samolotu znajdowało się 30 pasażerów i czterech członków załogi.

O krok od tragedii w Somalii. Zawinił pilot?

Służby prowadzą śledztwo w sprawie katastrofy. Pilot twierdzi, że z samolotem nic złego się nie działo i nie ma pojęcia, dlaczego stracił nad nim panowanie. "To, co naprawdę się stało, okaże się po analizie rejestratora rozmów w kokpicie i czarnej skrzynki" - mówi anonimowy urzędnik, którego cytuje "The Sun". Jgo zdaniem natomiast do wypadku doszło z powodu błędu popełnionego przez pilota. 

Sonda
Leciałeś kiedyś samolotem?
Katastrofa lotnicza w Rębielicach Królewskich. Rozbiła się awionetka, dwie osoby nie żyją
Listen on Spreaker.