Najbogatszy człowiek świata

i

Autor: AP Najbogatszy człowiek świata

Zamieszanie w rankingu bogaczy

Przez chwilę był najbogatszym człowiekiem świata! Bernard Arnault przegonił Elona Muska

2022-12-08 13:00

Wielkie zamieszanie na liście najbogatszych ludzi świata! Przez chwilę Elon Musk nie był najbogatszy na ziemskim globie. Z powodu gwałtownego spadku wartości akcji założyciel Tesli i SpaceX obsunął się na drugie miejsce rankingu Forbesa. Jednak 73-letni Bernard Arnault niedługo cieszył się pierwszym miejscem na liście najbogatszych...

Elon Musk przez chwilę nie był najbogatszym człowiekiem na świecie! Zdetronizował go król torebek

Kto jest obecnie najbogatszym człowiekiem na świecie? O tej godzinie Elon Musk, ale kto wie, co przyniosą kolejne minuty? Dziś, w czwartek 8 grudnia powstało wielkie zamieszanie na liście najbogatszych ludzi świata! Przez chwilę Elon Musk nie był najbogatszy na ziemskim globie. Z powodu gwałtownego spadku wartości akcji na nowojorskiej giełdzie założyciel Tesli i SpaceX obsunął się z pierwszego na drugie miejsce rankingu Forbesa. Jednak 73-letni Bernard Arnault niedługo cieszył się pierwszym miejscem na liście najbogatszych... Po chwili Elon Musk ponownie go przegonił, chociaż o włos - lecz kto by nie chciał takiego włosa! W tym momencie Arnault z rodziną mają 185,1 miliardów dolarów, zaś Elon Musk 185,4 miliardy dolarów. Kim jest Bernard Arnault, który przez chwilę był najbogatszym człowiekiem świata, a teraz zajmuje drugie miejsce w rankingu Forbesa?

Bernard Arnault drugim najbogatszym człowiekiem. Kim jest prezes LVMH?

Francuz Bernard Arnault (73 l.) jest prezesem grupy LVMH. To właśnie do niego należą tak sławne światowe marki, jak Louis Vuitton czy Dior, produkujące bajecznie drogie i luksusowe ubrania, torebki czy biżuterię, a także alkohole czy kosmetyki. Tymczasem według rankingu Bloomberga stan posiadania obu panów jest inny, niż podaje Forbes. Według Bloomberg Billionaire Index Elon Musk ma obecnie 171 miliardów dolarów, a Bernard Arnault 166 miliardów dolarów.

Sonda
Czy rzuciłbyś pracę, gdybyś miał miliardy dolarów?

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Prawda czy fałsz? Bijemy brawo za 12/15

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Czy Góra Kościuszki to najwyższy szczyt Australii?
EKG 2021. Polski miliarder Rafał Brzoska: pieniądze nie są najważniejsze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany