Przeżyła, bo polała się krwią martwej przyjaciółki. Kulisy masakry w Teksasie

2022-05-28 5:00
Przeżyła masakrę, bo polałą się krwią martwej przyjaciółki. Kulisy strzelaniny w Teksasie
Autor: Screenshot Przeżyła masakrę, bo polałą się krwią martwej przyjaciółki. Kulisy strzelaniny w Teksasie

Szokujące szczegóły masakry w szkole podstawowe w Teksasie wychodzą na jaw! Jak się okazuje, jedna z uczennic, która cudem ocalała podczas strzelaniny w klasie, przeżyła dzięki temu, że udawała martwą przed sprawcą masakry. Musiała wybrudzić się krwią przyjaciółki, która właśnie skonała tuż obok. Szaleniec pomyślał, że 11-latka nie żyje i poszedł zabijać inne dzieci.

Wychodzą na jaw kolejne szokujące szczegóły masakry w Teksasie. Przypomnijmy - we wtorek do szkoły podstawowej w Uvalde w amerykańskim stanie Teksas wszedł 18-letni Salvador Ramos uzbrojony w dwa karabiny AK-15. Uwięził grupę dzieci i dwie nauczycielki w jednej z klas, powiedział im, że zaraz umrą i powystrzelał je. Zginęło 19 dzieci i 2 kobiety. Sprawca został zastrzelony przez policję podczas próby ucieczki ze szkoły. Tym, co spowodowało masakrę, był najprawdopodobniej stan psychiczny 18-latka, który był odizolowany od rówieśników i miał problemy rodzinne, co doprowadziło do narastającej agresji, a ta znalazła przypadkowe ujście. Nikt nie zauważył, że Ramos staje się niebezpieczny, niczyich podejrzeń nie wzbudził też fakt, że tak młoda osoba legalnie kupuje w sklepie dwa karabiny AK-15. W rezultacie zginęły całkiem niewinne osoby. Niektórym dzieciom, które były w klasie z szaleńcem, udało się cudem przeżyć. Wśród nich jest Miah Cerrillo (11 l.).

PRZECZYTAJ TAKŻE: Matka mordercy przerywa milczenie! Szokujące słowa. Masakra w Teksasie

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szokujące słowa Rosjan o małpiej ospie! Chodzi o wojnę na Ukrainie

Sonda
Czy dzieci powinny uczyć się korzystać broni?

Dziewczynka znalazła się wśród latających kul, a jej przyjaciele z klasy padali wokół niej martwi. Miah też została postrzelona, ale niegroźnie. Wtedy wpadła na pomysł, jak uratować życie. Opowiedziała o tym jej ciotka dla Click 2 Houston. By sprawca jej nie dobił, ranna 11-latka zamknęła oczy i leżała bez ruchu na swojej przyjaciółce, która początkowo jeszcze oddychała, a potem skonała w kałuży krwi. Gdy morderca odwrócił wzrok, Miah szybko ubrudziła się krwią przyjaciółki. Dzięki temu szaleniec pomyślał, że dziewczynka nie żyje i odszedł, by mordować innych. Miah została wypisana ze szpitala, jej obrażenia są niegroźne, ale stan psychiczny dziecka jest według jej rodziny bardzo zły.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Amber Heard mówi o gotowaniu DZIECKA w mikrofalówce! Szok w sądzie

PRZECZYTAJ TAKŻE: Umawiała się na randki i udawała faceta. Kobiety nie orientowały się nawet podczas seksu!

Strzelanina w szkole
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE