Przyjął Ukrainkę do swojego domu. Po 10 dniach zostawił dla niej żonę. "Nie chciałam rozbić rodziny"

2022-05-23 15:38
Przyjął Ukrainkę pod swój dach. Po tygodniu rzucił dla niej żonę
Autor: Facebook, Instagram "To jest historia naszej miłości"

22-letnia Sofija Karkadym uciekała przed wojną ze Lwowa. Specjalistka branży IT wyjechała najpierw do Berlina, a potem do Wielkiej Brytanii, gdzie trafiła do domu Tony'ego i Lorny Garnettów, małżeństwa z 10-letnim stażem i dwójką dzieci. Po niecałych dwóch tygodniach Sofija i Tony - już jako para - wyprowadzili się. "To była miłość od pierwszego wejrzenia" - mówi mężczyzna.

To historia jak z melodramatu, a jeden z jego głównych bohaterów mówi wprost, że spotkała go miłość od pierwszego wejrzenia. 29-letni Tony Garnett, pracownik ochrony z Wielkiej Brytanii, jakiś czas temu zaoferował pomoc Ukraince, którą poznał przez Facebooka, a która uciekała przed wojną ze Lwowa. 22-letnia Sofija Karkadym, specjalistka branży IT, z Ukrainy trafiła najpierw do Berlina, gdzie czekała na wizę do Wielkiej Brytanii. Na miejscu zamieszkała z rodziną Garnettów: Tonym, jego żoną Lorną i dwójką ich dzieci. "Kiedy tylko go zobaczyłam, polubiłam go" - mówi młoda kobieta w rozmowie z "The Sun". On to odwzajemnił, bo po 10 dniach i karczemnej awanturze między dwoma paniami, Tony spakował walizki i razem z Sofiją wyprowadził się od żony do swoich rodziców. "Przepraszamy za ból, który spowodowaliśmy u bliskich, ale nigdy wcześniej nie czułem do nikogo tego, co czuję do Sofiji. Planujemy wspólnie resztę naszego życia" - oznajmił.

CZYTAJ TAKŻE: Rihanna urodziła. Znamy płeć pierwszego dziecka gwiazdy!

Bucza.Ukraina. Zniszczone pojazdy wojskowe rosyjskie oraz auta cywilne Ukrainców zmiażdzone przez okupantów

22-latka z Ukrainy tłumaczy teraz, że nie miała w planach rozbijać rodziny i nie przyczyniła się do rozpadu związku Tony'ego, bo już od dłuższego czasu było w nim kiepsko. Przyznała, że Lorna od początku miała wobec nich podejrzenia i to właśnie te podejrzenia pchnęły ich ku sobie. "Stworzyła tę sytuację, ciągle sugerując, że coś się między nami dzieje, kiedy tak nie było" - powiedziała brytyjskiemu tabloidowi. Była już partnerka Brytyjczyka mówi z kolei, że jest zdruzgotana tym, co się stało. "Całe moje życie zostało postawione na głowie w niecałe dwa tygodnie".

CZYTAJ TAKŻE: Był zamach na Putina?! Sensacyjne ustalenia wojskowego wywiadu

Sonda
Kiedy skończy się wojna na Ukrainie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE