Putin, Kabajewa

i

Autor: Shutterstock Putin, Kabajewa

Wojna na Ukrainie

Przyjmowała porody kochanki Putina, nie żyje! Tajemnicza śmierć lekarki Aliny Kabajewej

2023-03-02 7:36

Kobieta, która według rosyjskiej opozycji przyznała, że pomagała przyjść na świat sekretnym dzieciom Aliny Kabajewej i Władimira Putina, zmarła w tajemniczych okolicznościach! Natalia Thiebaud Kondratiewa według Projektu dowodziła zespołem lekarzy kochanki Putina, która 8 i 4 lata temu urodziła jego dzieci w Szwajcarii...

Lekarka Aliny Kabajewej nie żyje! Natalia Thiebaud Kondratiewa miała potwierdzić przed śmiercią, że przyjęła porodu trójki dzieci Władimira Putina

Poznała tajemnicę kochanki Putina i ich wspólnych dzieci, zmarła w rocznicę wybuchu wojny na Ukrainie! A zaledwie cztery dni później opozycyjny rosyjski Projekt opublikował szeroki raport na temat życia prywatnego rosyjskiego dyktatora, a z tekstu wynika, że mieszkająca na stałe w Szwajcarii Natalia Thiebaud Kondratiewa (+63 l.) zdążyła potwierdzić, iż Putin i Alina Kabajewa mają trójkę dzieci, które przyszły na świat w tym kraju w 2015 i 2019 roku - w tym bliźnięta. O sprawie napisał między innymi niemiecki portal news.de. Podobno 63-latka "stała na czele zespołu medycznego, który przyjmował porody dzieci Putina i jego kochanki. (...). To Natalia Thiebaud Kondratiewa miała potwierdzić, że na świat przychodziły dzieci Kabajewej i Putina. Wskazuje na to Raport Projekt z 28 lutego, który jest szerokim opracowaniem o Putinie" - czytamy na niemieckim portalu. O śmierci Kondratiewej poinformował jej partner Giorgio Grandini, nie precyzując przyczyny jej śmierci, a jedynie ujawniając, że była pod opieką onkologów. Możliwe więc, że była to śmierć naturalna.

"Położna kochanki Putina" zmarła na raka? Dokładnie w rocznicę wybuchu wojny na Ukrainie

Jednak okoliczności zgonu lekarki Kabajewej są niepokojące. Kobieta umarła dokładnie w rocznicę wybuchu wojny na Ukrainie, 24 lutego i wygląda na to, że wcześniej mogła ujawnić różne fakty dziennikarzom projektu. Według news.de zaledwie dzień po zgonie ciało lekarki skremowano. Ale to nie jedyna osoba, która poznała sekret kochanki Putina. "Mówi się, że Natalia Thiebaud Kondratieva wraz z dwoma innymi szwajcarskimi lekarzami, a mianowicie neonatolog Petrą Cateriną Marią Donati-Genet i pielęgniarką Stellą Ghizelu, była zaangażowana w co najmniej dwa porody Aliny Kabajewej, a ojcem dzieci został Władimir Putin. Mówi się, że jedno z dzieci urodziło się w Clinica Sant'Anna w Lugano w 2015 roku, mówi się też, że Kabaeva została matką bliźniaków w 2015 roku" - piszą niemieccy dziennikarze.

Alina Kabajewa jest "kochanką Putina"? "Mają synów w wieku 3 i 7 lat"

Alina Kabajewa jest łączona z rosyjskim dyktatorem od 2008 roku, kiedy to o jej rzekomym związku z Putinem napisał "Moskowskij Korespondent". Gazeta została szybko zamknięta po publikacji tekstu o tym romansie, oficjalnie z powodu problemów finansowych. W 2013 roku Putin rozwiódł się z żoną Ludmiłą, a według Nawalnego - szybko stanął na ślubnym kobiercu drugi raz właśnie z Aliną. "Page Six" pisał, że Kabajewa w ostatnich latach zdążyła urodzić Putinowi aż czworo dzieci, w tym bliźniaczki, a "Sonntagszeitung" wyśledził z kolei, że Alina Kabajewa ma z Putinem jednak tylko dwóch synów w wieku 3 i 7 lat. Do niedawno "kochanka Putina" mieszkała w Szwajcarii. Potem pojawiły się informacje na temat wystawienia jej willi na sprzedaż. Obecnie mieszka podobno w Rosji i pławi się w luksusie za pieniądze Putina ukryte na Cyprze.

Sonda
Czy znasz kogoś, kto popiera działania Putina?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Minimum trzy razy wyprowadzimy Cię w pole!

Pytanie 1 z 15
Na rozruch coś łatwego - wskaż poprawną pisownię:
Mateusz Lachowski: Nawet Putin wie, że to już nie pora na klęski

Dlaczego nie powinniśmy bać się nuklearnych gróźb Rosji?

Posłuchaj, jak pogróżki Miedwiediewa kwituje były ambasador RP w USA!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany